28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cameron Robbins: „Rekin zarażony” ostatnimi słowami w filmie, kiedy wskakuje do wody |  Wieści z Meksyku

Cameron Robbins: „Rekin zarażony” ostatnimi słowami w filmie, kiedy wskakuje do wody | Wieści z Meksyku

Bahamy. – W tragicznym wypadku na wodach Bahamów młody maturzysta z Luizjany, zidentyfikowany jako Camerona RobbinsaZniknął po wyskoczeniu z łodzi otoczonej przez rekiny. Według filmu szeroko rozpowszechnianego w mediach społecznościowych, można usłyszeć, jak ktoś żegna się z czymś przerażającym.Do widzenia! Podczas gdy nastolatek nurkuje w wodzie.

Incydent miał miejsce 24 maja, kiedy Robbins, 18-letni mieszkaniec Baton Rouge, bawił się w rejs o zachodzie słońca z kilkoma setkami innych absolwentów.

Wyskakuje z łodzi, żeby się odważyć

Według zeznań młody człowiek zdecydował skok na morzu ze statku udającego statek piracki, prawdopodobnie w wyniku wyzwanie, Detale Poczta Nowego Jorku.

Wideo, które stało się wirusowe, pokazuje Robbinsa odpływającego od ratownika unoszącego się w pobliżu w ciemnej wodzie, podczas gdy inni ludzie na łodzi desperacko krzyczą, by go złapał.

„Ten dzieciak popełnił błąd i wskoczył do wody! O mój Boże! Zamknij się chociaż raz! Pa!” Kilka ostatnich zdań w filmie.

Jednak wydaje się, że młody człowiek płynie w przeciwnym kierunku, być może odwracając się od pomocy i mierząc się z możliwością rekiny.

„Wody pełne rekinów”

Komandor Raymond King z Sił Obronnych Bahamów stwierdził, że wody na tym obszarze istnieją Zarażony rekinCo doprowadziło do spekulacji na temat możliwego ataku.

Wideo wywołało wiele komentarzy w Internecie, a niektórzy widzowie sugerowali, że mógł to być Robbins zaatakowany przez drapieżnika morskiego zaraz po tym, jak ktoś na pokładzie krzyknął „Cześć!”

Straż przybrzeżna Stanów Zjednoczonych i władze Bahamów przeprowadziły przez kilka dni szeroko zakrojone poszukiwania, które objęły ponad 325 mil kwadratowych oceanu, ale niestety nie udało im się znaleźć młodego mężczyzny.

Porucznik Matthew Spado, oficer łącznikowy Straży Przybrzeżnej, złożył kondolencje rodzinie i przyjaciołom Camerona Robbinsa.

Cameron Robbins, wybitny bejsbolista, 21 maja ukończył University Lab High School w Baton Rouge. Trzy dni później on i jego przyjaciele dołączyli do innych absolwentów z różnych szkół, aby uczcić ich osiągnięcia wycieczką na Bahamy, gdzie zatrzymali się w Atlantis Paradise Resort.

READ  Czy będzie tam Meksyk? Międzynarodowy Fundusz Walutowy oczekuje, że większość krajów Ameryki Łacińskiej uniknie recesji w 2023 r. - El Financiero

Robbinowie podróżowali z Luizjany na Bahamy, aby wziąć udział w poszukiwaniach i odwiedzić miejsce, w którym był ostatnio widziany przed powrotem do domu. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w niedzielę w Baton Rouge On pamięta i hołd dla życia Camerona Robbinsa.

Zniknięcie tego młodego człowieka wywołało wielki szok i smutek w jego społeczności oraz wśród tych, którzy znali jego talent do baseballu. Władze kontynuują Szukam Szczegóły tego tragicznego wydarzenia dla zobrazowania tego, co się stało.