18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy nazywa się to „zszywaczem” czy „zszywaczem”?  Rae odpowiada: „Naucz mnie o nauce”.

Czy nazywa się to „zszywaczem” czy „zszywaczem”? Rae odpowiada: „Naucz mnie o nauce”.

Pytanie za milion dolarów, czy nazywa się to zszywaczem czy zszywaczem? Zawsze czekamy na to, co ma do powiedzenia Królewska Akademia Hiszpańska i tym razem nie będzie wyjątku. Dowiedz się, jak to poprawnie powiedzieć!

the Królewska Akademia Hiszpańskalub lepiej znany jako RAE, ma na celu< التأكد من أن اللغة الإسبانية، في تكيفها المستمر مع احتياجات المتحدثين، لا تكسر وحدتها الأساسية >>

Jest to zatem jedna z najwyższych instytucji odpowiedzialnych za prawidłowe mówienie po hiszpańsku, dlatego zawsze musimy brać ją pod uwagę i aktualizować informacje.

W pewnym momencie każdemu z nas przydarzyło się, że użyliśmy niewłaściwego słowa i przeżyliśmy bardzo zawstydzający moment. Nie jest źle popełnić błąd, złe jest to, że nie uczy się i nie poprawia po popełnieniu tego błędu, nie ma znaczenia, czy było to słowo, czy czyn.

Słów, które na pierwszy rzut oka łatwo wypowiedzieć, jest niezliczona ilość, ale co innego je napisać, zwłaszcza jeśli chodzi o pisanie do pracy, czy w szkole, na wystawie, bo choć możemy je przenosić pomiędzy rozmowami ze znajomymi lub rodziny, nie będzie możliwości widywania się z nimi, najbardziej prywatnie, w placówkach edukacyjnych i praktycznych.

Aby uniknąć tych niewygodnych sytuacji, Królewska Akademia Hiszpańska robi świetną robotę, jest słownikiem, w którym możesz wyszukiwać słowa i poda Ci słowo poprawnie napisane, a także jego skrócone znaczenie.

z najsłynniejszych słów i że kiedy są wypowiadane lub wypowiadane, może nie być możliwe zrozumienie, w jaki sposób je wypowiadają, ale zrozumienie, co próbują powiedzieć; Nie wiesz, czy dana osoba powiedziała „zszywacz” czy „zszywacz”, ponieważ na początku nie mogłeś rozróżnić tych dwóch liter „w”, ale wiesz, że tak myślą, ponieważ usłyszałeś słowo „zszywacz”.

Podobnie jest z wieloma innymi słowami i dlatego dzisiaj tu jesteśmy. Umieść przed oczami właściwe słowo pomiędzy „zszywaczem” a „zszywaczem”.

READ  Ostrzegają przed eksperymentami w Chinach na zmutowanym szczepie Covida; Niszczy mózg ze 100% śmiertelnością.

Właśnie z tego powodu liczymy, że Królewska Akademia Hiszpańska rozwieje Twoje wątpliwości.

zszywacz lub zszywacz;

Odpowiedź nadeszła teraz, a mianowicie, że << do określenia narzędzia, za pomocą którego odbywa się ten proces, używane są dźwięki, z tym samym rozkładem czasowników, których to dotyczy. Zszywacz, zszywacz, zszywacz >> Według opinia.

Zatem którekolwiek z powyższych dwóch słów, a nawet słowo „zszywacz” okazuje się poprawne, więc powiedz to, które z tych trzech słów najbardziej Ci się podoba! I że nikt Ci nie powie, że to nieprawda, bo teraz widzisz, że tak, mają rację i że są od niej całkowicie zależni wcześniej Królewska Akademia Hiszpańska.

Znajomość prawidłowego użycia tego słowa nigdy nie zaszkodzi, może ci to pomóc i ulepszyć cię jako osobę na polu praktycznym i edukacyjnym. Rób to dalej, jak poprzednio.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.