29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak powiedział o zdjęciu z aresztowania byłego prezydenta – El Financiero

Tak powiedział o zdjęciu z aresztowania byłego prezydenta – El Financiero

Prezydent Joe Biden powiedział reporterom, że widział prawdziwy obraz aresztowania byłego prezydenta Donalda Trumpa pod zarzutem karnym w związku z jego próbą obalenia ordynacji wyborczej. Wybory prezydenckie 2020.

„Przystojny facet, świetny facet” – powiedział sarkastycznie Biden. Reporterzy po wyjściu z zajęć w Lake Tahoe.

Biden w dużej mierze unika komentowania problemów prawnych Trumpa, a urzędnicy Białego Domu twierdzą, że chcą zachować niezależność sądową i finansową.

Oprócz jego sprawy w GruzjaTrumpowi grożą federalne zarzuty karne związane z ingerencją w wybory i posługiwaniem się tajnymi dokumentami.


Podczas gdy Trump przebywał w czwartkowym wieczorem w więzieniu hrabstwa Fulton, Biden wysłał swoim zwolennikom e-mail dotyczący zbiórki pieniędzy, w którym napisał, że „przy okazji” jego zdaniem „dzisiaj jest świetny dzień na przedstawienie mojej kampanii”.

Dlaczego Trump oddał się władzom?

Donald Trump, On, który stara się kandydować na prezydenta w 2024 r., zgłosił się w czwartek do władz więzienia hrabstwa Fulton w Atlancie w stanie Georgia.

Jednak jego pobyt w więzieniu trwał około 20 minut. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami były prezydent został zwolniony za kaucją w wysokości 200 000 dolarów. Przeszedł na emeryturę i przeprowadził się do New Jersey.

Oczekuje się, że Trump i jego bliscy współpracownicy pojawią się we wrześniu.


Dzieje się tak dlatego, że oskarża się go w Atlancie o próbę odwrócenia wyników wyborów prezydenckich w 2020 roku, kiedy przegrał z Bidenem.

Oskarża się ich o spisek mający na celu odwrócenie porażki byłego prezydenta w 2020 r. w kluczowym stanie wahadłowym. Jednak wiele osobistych zdjęć oskarżonych zostało już opublikowanych Nie jest jasne, czy Trump, znana osoba publiczna, zostanie poproszony o podjęcie decyzji.

Trump już po raz czwarty w tym roku zgłosił się przed władze, postawiono mu różne zarzuty, mimo że wcześniej przebywał w sądzie, a nie jak teraz w więzieniu.

READ  Chiny odpowiadają na uznanie przez Rosję niepodległości Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej

Oprócz Trumpa w wydarzeniach 2020 roku oskarżonych jest wraz z nim 18 osób; Wielu z nich to jego bliscy współpracownicy.