9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Coppel stał się wirusowy dzięki sprzedaży laptopa do gier za 3 peso

Coppel stał się wirusowy dzięki sprzedaży laptopa do gier za 3 peso

  • Wydarzenie to od czasu swojej pierwszej edycji w 2011 roku zyskało na znaczeniu w kraju.

  • W 2021 roku del Buen Fin wygenerował sprzedaż na poziomie 192 miliardów funtów.

  • W Meksyku buen vin inspirowany jest Czarnym Piątkiem.

17 listopada wystartowała nowa edycja Buen Fin, w której wiele produktów i marek pojawiło się w przyciągających wzrok ekspozycjach. Teraz wirusowe wideo w sieci społecznościowej TikTok zwróciło uwagę na laptop do gier wyceniony na 3 meksykańskie peso w sklepie internetowym Coppela.

W tych konkretnych terminach wiele marek wprowadza oferty, uruchamiając strategie takie jak marketing promocyjny, który jest niezbędnym narzędziem pozycjonowania produktu na rynku, ponieważ daje możliwość dalszego pozyskiwania klienta i przyciągania kolejnych, nowych potencjalnych klientów.

Strategiom tym towarzyszą techniki marketingu promocyjnego, które wpływają na decyzję zakupową konsumenta dotyczącą produktu i kojarzą go z marką.

Buen Vin jest znany jako inicjatywa rządu i firm prywatnych, które zapraszają firmy do oferowania promocji zachęcających do konsumpcji wśród ludności.

Z danych wynika, że ​​w edycji 2021 El Buen Fin wygenerował sprzedaż na poziomie 192 miliardów peso, co jest pozytywne, jeśli weźmiemy pod uwagę, że działo się to przez siedem dni w sezonie, w porównaniu do 12 dni w 2020 r., kiedy przez większą liczbę dni, 239 wygenerowano miliard peso. Stwórz go. Do 2022 r. podczas El Buen Fin Meksykańskie Stowarzyszenie Sprzedaży Internetowej (AMVO) wygenerowało sprzedaż elektroniczną o wartości 23 700 mln peso i zarejestrowano 19,9 mln transakcji.

Coppel stał się wirusowy dzięki sprzedaży laptopa do gier za 3 peso

Stało się tak dzięki filmowi w sieci społecznościowej TikTok, który stał się wirusowy jako produkt Coppel w Internecie po bardzo niskiej cenie.

Według profilu @nerd_trends, który pokazuje film, na którym rejestruje aukcję na swoim laptopie do gier e-commerce za 3 meksykańskie peso.

READ  Garantía de inversión minera, sanitaria e inmobiliaria; Aclarar dudas: Aras

Na filmie widać model laptopa wyceniony na 3499 peso meksykańskich, co zaskakuje internautów niską ceną, gdyż cena urządzenia wynosi 39 990 peso.

@nerd_trends Laptop za 3 dolary 😱 #Komputer #pcgamer #pcgaming ♬ Ta Cheap – DJ Patata i Maria Berklian

Kupujący byli zaskoczeni, ale nie ze względu na ofertę, ale dla wielu był to błąd w oznakowaniu marki meksykańskiego oddziału.

Film uzyskał ponad 6000 polubień internautów, a także różne komentarze, takie jak: „Błędy, pomyłki cenowe zdarzają się od lat na towarach z Mercado Libre”, „Jedna rada, kupując w Internecie z błędami, staraj się wystawić wystawić im fakturę”, „Żebyście więcej o tym nie myśleli”.

W świetle tego filmu zespół Merca2.0 poprosił o stanowisko marki dla firmy Coppel i do zamknięcia tej notatki nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

Ponieważ w sieciach społecznościowych pojawia się więcej tego typu błędów lub symptomów, najpopularniejszym w ostatnich dniach jest telefon Samsung Galaxy, który Sears sprzedaje za 1200 P, podczas gdy normalny koszt to 15 000 P.

Podobnie w innych porach roku zdarzały się takie przypadki, jak np. wystawienie produktów w cenie 3 pesos w sklepie Bodega Aurrerá, co skłaniało konsumentów do zakupu i często zgłaszania sytuacji do Federalnej Prokuratury Konsumenckiej (PROFECO).

W ten sposób taka sytuacja może być korzystna dla konsumentów, którzy szukają najlepszych ofert na rynku, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty drogie w swojej regionalnej cenie.

Czytaj teraz:

Renta socjalna. Dlaczego od listopada 2023 roku zawieszone zostaną płatności dla seniorów?

Oferty Liverpool El Buen Fin na rok 2023: Dzięki temu możesz uzyskać dodatkową zniżkę

Starbucks oferuje Ci świąteczny napój: Oto, co powinieneś zrobić