16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Domowy krem ​​przeciwstarzeniowy dla skóry dojrzałej po 50. roku życia z 2 kuchennymi składnikami

Domowy krem ​​przeciwstarzeniowy dla skóry dojrzałej po 50. roku życia z 2 kuchennymi składnikami

Przygotuj własne Domowy krem ​​​​ze składnikami do gotowaniaz nich słynie Moce przeciwstarzeniowe. Jest idealny do Skóra dojrzała lub skóra powyżej 50 latPonieważ zawiera wszystkie składniki odżywcze i korzyści, których potrzebuje, aby zatrzymać upływ czasu.

Składnik kuchenny o działaniu przeciwstarzeniowym dla skóry po 50. roku życia

Olej z dzikiej róży jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak kwas linolowy i kwas linolenowy. Pierwiastki te pomagają utrzymać dobre nawilżenie skóry, które jest kluczowe dla utrzymania miękkiej i elastycznej skóry właściwej.

Zawiera także naturalne retinoidy, które stymulują regenerację komórek. Poprawia to wygląd blizn, linii mimicznych i zmarszczek Skóra dojrzała lub skóra powyżej 50 lat.

Znany jest również ze swojej zdolności do zmniejszania widoczności ciemnych plam, przebarwień i śladów, dzięki zawartości przeciwutleniaczy, takich jak witamina C i witamina E, które zwalczają szkody spowodowane przez wolne rodniki i słońce.

Krem do skóry 50. Fot. Archiwum

Jak zrobić krem ​​​​przeciwstarzeniowy w domu?

składniki:

  • Dwie łyżki mąki ryżowej.
  • Trzy łyżki mleka.
  • Łyżka wody różanej.
  • 20 kropli olejku z dzikiej róży.

Procedura:

W misce podgrzej w kuchence mikrofalowej trzy łyżki mleka ryżowego. Następnie dodaj dwie łyżki mąki ryżowej i dobrze wymieszaj.

Pozostaw mieszaninę do ostygnięcia, następnie dodaj wodę różaną z 20 kroplami przeciwstarzeniowego olejku z dzikiej róży i dobrze wymieszaj.

Następnie włóż do lodówki na 5 lub 10 minut, aż ostygnie.

Na koniec wyjmij go i trzymaj w misce lub misce.

Krem przeciwstarzeniowy
Krem przeciwstarzeniowy. Foto: archiwum

jak używać:

  1. Nakładaj go na czystą, pozbawioną makijażu twarz za pomocą pędzla.
  2. Pozwól mu działać przez około 30 minut.
  3. Usuń go ciepłą wodą i mydłem.
  4. I nie zapomnij zakończyć kremem nawilżającym.

Zalecenia:

Jeśli masz Skóra dojrzała i powyżej 50 latZalecamy skorzystanie z tego Krem przeciwstarzeniowy Raz lub dwa razy w tygodniu. Ale zanim to zrobisz, nie zapomnij wykonać testu alergicznego, aby wykluczyć jakiekolwiek uszkodzenia lub zmiany skórne.

READ  Chedraui przejmuje dyskonty Arteli