22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co dzieje się w Ekwadorze na żywo. Najnowsze wiadomości w tej chwili

Ekwador jest świadkiem kryzysu więziennego w wielu swoich stanach po tym, jak dowiedział się o ucieczce więźnia Vito jest przywódcą gangu przemytniczego narkotykówLos Choneros Jeden z najniebezpieczniejszych przestępców w kraju, od 12 lat przebywa w więzieniu.

Przybrzeżne więzienia w Guayaquil, Torre i El Inca w Cuenca należą do więzień, w których doszło do zamieszek. prezydent Daniel Noboa, Stan wyjątkowy został wprowadzony w obliczu fali przemocy mającej miejsce w kraju.

Co stało się z Vito w więzieniu Guayaquil?

Przestępca „Vito” uciekł z… Więzienie Litoral Bez świadomości funkcjonariuszy policji Do nocy 7 stycznia. Dowiedziawszy się o jego ucieczce, ekwadorska prokuratura rozpoczęła dochodzenie w sprawie przestępcy, aby ustalić jego miejsce pobytu.

„Dzisiaj policja we współpracy z siłami zbrojnymi zorientowała się, że w tym ośrodku resocjalizacyjnym nie ma już jednego z dominujących więźniów” – powiedział szef policji Cesar Zapata.

Sekretarz ds. komunikacjiRoberto Isurreta, Zostało to ujawnione poprzez Teleamazonas EkwadorWięzień Vito uciekł na kilka godzin przed przeprowadzeniem w okolicy operacji Więzienie Litoral.

READ  Raper Brass Michel, były członek Fugees, został uznany za winnego udziału w programie mającym na celu pomoc Chinom w wywieraniu wpływu na Stany Zjednoczone.