29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bodega Aurrera: przeceniony blender marki T-FAL

Bodega Aurrera: przeceniony blender marki T-FAL

napisałem w styl życia On

Blendery to jedne z najważniejszych urządzeń w kuchni we wszystkich domach, które zrewolucjonizowały i ułatwiły przygotowywanie posiłków. Dlatego bardzo ważny jest wybór odpowiedniego, ponieważ jest to inwestycja długoterminowa.

A jeśli zastanawiasz się nad kupnem, Bodega Aurrera ma duże zniżki na wiele znanych marek, jednak T-FAL wyróżnia się dobrą ceną, ale przede wszystkim jakością.

Duży rabat na blender marki T-FAL

Jak już wspomniano, marka T-FAL istnieje od wielu lat na rynku międzynarodowym i oczywiście na rynku meksykańskim. Jego pochodzenie jest francuskie Ale w wielu krajach świata jego produkty zdołały zadomowić się w gustach publiczności.

Tak jak ten blender Bodega Aurrera ma z dużą przeceną i to wyraźnie T-FAL.

Jest to model Infiny Force 10, który jak sama nazwa wskazuje posiada 10-biegową przekładnię, sześć ostrzy ze stali nierdzewnej, karbonowy układ sprzęgający 2 oraz nasadkę dozującą do dodawania składników.

Jego czarny kolor jest idealny, jeśli chcesz nadać swojej kuchni bardzo elegancki akcent, a najlepsze jest to, że ma pojemność 1,25 litra i dwuletnią gwarancję.

Na pewno zastanawiasz się nad ceną i nie uwierzysz, bo blender T-FAL możesz kupić za jedyne 999 pesos, czyli z rabatem 300 pesos.

Jeśli Ci się spodoba, możesz go kupić nawet na 12 miesięcy bez odsetekale tylko w przypadku niektórych uczestniczących kart, takich jak Banco Azteca, BBVA, BanBajío, Citibanamex, HSBC i Scotiabank.

READ  Cena dolara dzisiaj, 10 marca, peso dzisiaj traci