25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Athletic Bilbao kibicuje „Polo” Briceño podczas obchodów Pucharu Króla

Athletic Bilbao kibicuje „Polo” Briceño podczas obchodów Pucharu Króla

Antonio „Polo” Briceño Stał się postacią w szatni Atletyczny Bilbao Chociaż to jest Ponad 9 tysięcy kilometrów stąd. Meksykański obrońca był „kluczowym elementem” drużyny, która zapewniła sobie tytuł Puchar Del Reya Ostatni weekend.

Chociaż jest z Chivasmeksykański obrońca przedostał się do Hiszpanii Ponieważ jego koszulka pojawiła się w szatni Bilbao przed finałowym meczem z MallorcąKtóre wygrali w rzutach karnych.

Zdjęcie szybko rozprzestrzeniło się na tyle szeroko, że dotarło do sieci Briceno, co je potwierdziło Później opowie „piękną historię”, dlaczego jego koszulka znalazła się w hiszpańskiej szatni.

Wszystko zaczęło się od przyjaznego spotkania mieszkańców Bilbao i Guadalajary w lipcu ubiegłego roku łup drzewo Guernica, Kiedy meksykański obrońca oddał swoją koszulkę hiszpańskiej drużynie, „przyznawał” jej od tej chwili szczęście.

Nazwisko obrońcy Azteków nie tylko było na ustach wszystkich ze względu na jego koszulkę, ale w sieci pojawił się także nowy film pokazujący świętowanie drużyny z Bilbao po zdobyciu tytułu. W pewnym momencie zaczęli skandować po meksykańsku.

Polo Briceno, lololulu Polo Briceno, lololololo Polo Briceno„, śpiewali piłkarze Athletic w szatni podczas jednej z uroczystości po zdobyciu pucharu

Możesz być także zainteresowany: Zepsuta garderoba w Rayados de Monterrey? O „Tano” Ortizie powiedziano w RECORD+

READ  Transmisja na żywo meczu Ravens - Kansas City Chiefs. Dzisiejszy mecz NFL online 202