25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zepsuta garderoba w Rayados de Monterrey?  O „Tano” Ortizie powiedziano w RECORD+

Zepsuta garderoba w Rayados de Monterrey? O „Tano” Ortizie powiedziano w RECORD+

Rayados de Monterrey Jest w półfinale Puchar Mistrzów CONCACAF, Po eliminacji Inter Miami Ze wszystkim i Lionel Messi. Jednak w Liga Meksykańska Nie ma takiego świętowania, bo przy kolejnych porażkach z Chivas I Niebieski krzyż Uderzyli mocno w szatni Monterrey, z czego nie był zadowolony Fernando Ortiza.

Jak omawialiśmy w programie Zarejestruj się+, Gracze są zdenerwowani sposobem, w jaki strateg radzi sobie z porażkami i wypowiedziami, które wypowiada po meczach. Więc liderzy szatni, Luis Romo I Jezus Gallardo, Zwrócili się do niego po wygraniu Concáchampiones, aby go odebrać.

„Narzekali na sposób, w jaki prowadził konferencje pomeczowe. Szczególnie w Cruz Azul” – powiedział dyrektor wydawniczy RÉCORD, Alejandro Gomez, Kto potwierdził, że informację przekazał niedawno współpracownik gazety, Snajper. Według tego źródła piłkarze nie zgadzali się z decyzjami Tano i stopniowo zaczynali się męczyć.

Kolejne zobowiązanie gangu ma miejsce już wcześniej tygrysy, W Clásico Reggio, runda 14 Zamknięcie 2024. Najlepiej byłoby, gdyby drużyna Ortiza odniosła zdecydowane zwycięstwo w dobrych relacjach, w przeciwnym razie sytuacja w szatni może się skomplikować w miarę zbliżania się obu turniejów.

Możesz być także zainteresowany: Luis Romo o grze przeciwko Messiemu: Nie szanowałem go na boisku; Miło było się z nim zmierzyć

READ  Kamień milowy: era kończy się w Nowej Anglii