25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Memy z eliminacji Interu Miami przeciwko Rayados – Fox Sports

Memy z eliminacji Interu Miami przeciwko Rayados – Fox Sports

To musiało się wydarzyć ok 1 rok I 4 miesiąceAle Meksyk Wreszcie miał'zemsta' niezgodne z Tata Martino I Lionel Messiprzynajmniej jeśli chodzi o Memy I Interakcjeprzez Usuwanie Podrzędny Inter Miami Podrzędny Puchar Mistrzówz rąk Plan.

the mężulek Manifestowane w portale społecznościowe Po zestawie Monterey'a Podpisze A na całym świecie Do 5-2z czym Plan zaliczki o godz Półfinały O turnieju i Messi I firma Wracają do domu; Oto najlepsze Grupa.

Radzimy Ci: Lionel Messi wykonał ogromny gest w stosunku do Estebana Andrady, mimo że został wyeliminowany przez Rayadosa (zdjęcie)

Fani kpią z Messiego i Taty Martino

podczas I Po ze spotkania, mężulek Uwolnienie Memy i reakcje W sieciach społecznościowych, gdzie Atrakcja the pokonać I Twarze Podrzędny Tata Martino I Lionel Messi„A kto tam był”Zawieszone Konta” z Katar 2022.

W powiedział światMówiono, że Tata Martino „sprzedany” gra wcześniej Argentynaistnienie DT Do MeksykOK, twoje Zbliżający się To by spowodowało pokonać Do 2-0który w tym samym czasie odejdzie Idę do Treya.

z Messi On '„gniew” Pochodzi z tego momentu, a także A Pewne „niezadowolenie”. przeciwko Wielostronnypo tym, co wydarzyło się w Puchar LigiWięc fani nie przegapili okazji i Wystrzelili A Nieskończony Do przekomarzanie się.

Nie, Messi, to nie Katar Dlaczego Dają ci 5 kar„, „Przeszedł dodatkowy Do 1 rok, Ale na samym końcu Wysłaliśmy tysiąc Do jąkanie się„, „To jest ukochany Od osoby Nie ma dla niego pomocy Podrzędny FIFA Aby się wyróżnić, „powiedz to”. Messi Miałem zamiar rachunkowość the Sam sznurek„, czytamy w sieciach społecznościowych.

Radzimy Ci: Wrzesień oficjalnie wyznacza datę rozpoczęcia wakacji: kiedy kończą się zajęcia?

Po złożeniu wniosku do Półfinał, wykres Będzie mierzony o godz Załoga Kolumba Podrzędny Wielostronnyklub to Rzuć – wyrzuć – oszczerstwo Do Tygrysy W kryminalistaAle zanim nadejdzie ten pojedynek, zostawiamy wam to, co najlepsze Kartki pocztowe I Memy Podrzędny Usuwanie Podrzędny Intermiami.

READ  Dani Alves zostanie aresztowany i przesłuchany w piątek

Memy Messiego, Taty Martino i Inter Miami