25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kierowca Formuły 1, który zmieni zespoły w 2025 roku!  – Lis sportowy

Kierowca Formuły 1, który zmieni zespoły w 2025 roku! – Lis sportowy

Chociaż jest sezon Formuła 1 To się dopiero zaczęło, a już zostało zakończone echo dźwiękowe od nas Ważna zmiana Które moglibyśmy mieć 2025Stwierdzono, że Mercedesa To już będzie wybór Do wymiana Do Lewis hamiltonKogo znasz? On chodzi Do Ferrari.

Musimy pamiętać, że niektórzy Piloci Umowa się kończy Na końcu 2024bo nie ma nikogo OdnowienieOn się pojawia Plotki Do Możliwe zmiany Do drużynarzecz, która będzie otaczać Mercedesa Dopóki nie zrobią Oficjalne ogłoszenie.

Radzimy Ci: Mistrzostwa kierowców Formuły 1 po Grand Prix Japonii: Chico Perez odzyskuje napęd pomocniczy!

Który kierowca dołączy do Ferrari w 2025 roku?

Jak podaje La Gazzetta dello Sport. Toto Wilk I Mercedesa Już to zabrali rezolucjaI gdyby wszystko było prawdziwe, byłoby tak Carlosa Sainzaktóry jest obecnie uruchomiony czwarte miejsce w tym mistrzostwo Do Piloci Z F1, Niech to dotrze do zespołu.

the fontanna wskazując na powody Od czego Carlosa Sainza może dotrzeć Mercedesa: Znany Praca W sprzętszeroki ekspertyza W Formuła 1W Bieżący sezon Udowodnij, że tak Bardzo wysoki poziomOprócz Wizja przyszłości ona ma para z Jerzego Russella.

To także skomentował Możliwe połączenie Mogłoby być przez 2 lata, Gubernatorstwo Hiszpański pilot W Mercedesa Do końca sezon 2026, Chociaż w taki sam sposób powinien On czeka On Oficjalne ogłoszenie.

A pilot To by wyszłoPośredni wpływ będę Kimiego Antonelliegomłody człowiek Talenty Do Mercedesa Oczekuje się, że wzrośnie Formuła 1 Raczej wcześniej niż później, bo to widzieli właściciel Do Russellachoć wydaje się, że powinno On czeka Aby zdobyć doświadczenie, chyba że…

Radzimy Ci: SEP ogłasza, czy 30 kwietnia z okazji Dnia Dziecka zajęcia zostaną zawieszone

A zastąpić Do Antonelli czy to zamiast biegać z Mercedesa Jest testowany w Williamsażeby się rozgrzać Carlosa Sainza Zajmuje główne miejsce, ale znowu się powtarza NIE Nic nie jest pewne.

READ  Podsumowanie meczu Japonia - Kostaryka (0-1). Cele