25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sarah Lubert w reprezentacji Meksyku kobiet?  Tak zareagował amerykański piłkarz

Sarah Lubert w reprezentacji Meksyku kobiet? Tak zareagował amerykański piłkarz

Nie ma wątpliwości, że od chwili przybycia do naszego kraju, Sara Lubert To spadło jak rękawiczka, a on zawsze był w tym kluczowym elementem Ameryka KobietStąd możliwość gry w reprezentacji Reprezentacja Meksyku Jest to pragnienie, które coraz bardziej narasta w środowisku narodowym, ale na razie gracz myśli tylko o swojej chwili obecnej i zderzeniu z nią. Tygrysy W następnym tygodniu.

„Dobre pytanie. Teraz skupiam się tylko na tym sezonie, na grze dla Ameryki. Będę nadal pracować i dać z siebie wszystkoJednak w tej chwili skupiam się tylko na życiu codziennym” – ujawnił napastnik Azulcremy.

Dodał: „Wiemy, że będzie to skomplikowane i trudne, ale ciężko trenujemy i musimy udowodnić, że jesteśmy do tego zdolni. Musimy być silni także w ataku i obronie.„, on twierdził.

sam, Anioł VillacampaTrener Aguilas potwierdził, że jego zespół dąży do usunięcia Amazonek z tronu i zostania nowymi mistrzami, choć wykluczył, że to on określił ten pojedynek jako klasyczny.

„Nie wszystkie zespoły, wiemy tyle Ameryka chce być drużyną mistrzówn, który powinien znajdować się w miejscu, w którym znajduje się męskość. To konkurenta trzeba pokonać, ale ja tego nie mówię, liczby i tytuły mówią, że jeśli chcesz być w tym miejscu, musisz pokonać tego konkurenta, nie zostawiając innych na boku, bo w Ligueli osiągniesz On zwrócił uwagę, że zespół mierzy się z innymi konkurentami, ale obecny zawodnik, pod względem liczb i tytułów, jest konkurentem Tigres do pokonania.

„Nie wiem, czy jesteś kimś, kto chce to nazwać klasykiem, którego konkurenta ma pokonać, kto ma najwięcej tytułów, ktoChcemy tego miejsca, szukamy go i skupiamy się na tym miejscu. Oczywiście traktujemy tę rywalizację jako taką. Te mecze nabrały takiego znaczenia, bo chcą tytułu mistrza.

READ  Mazatlán FC w odnowionym składzie w końcu będzie walczył o walkę w ekstraklasie

MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWANY: TIGRES FEMENIL ADVANCED JAK DŁUGO BĘDZIE SPOWODZIĆ, ŻE NAYELI RANGEL SPAĆ