20 kwietnia, 2024

Dzisiejsze mecze: Paris Saint-Germain vs Lipsk: podsumowanie, wynik i gole

NSDziękuję bardzo za przyłączenie się do nas w tej sprawie Minuta po minucie Mecz Paris Saint-Germain vs Lipsk Co zakończyło się zwycięstwem paryżan z pierwszym podwójnym Lionelem Messim. Nazywam się Miguel Prisina, więc tutaj żegnam się, ale najpierw Zostawiam Ci protokół ze spotkania Przypominam, że najlepsze informacje sportowe znajdziesz tutaj w MARCA Claro.

Mecz na żywo: PSG vs RB Lipsk, minuta po minucie

90 + 7′ PSG 3-2 LEI | się skończyło !!! Paris Saint-Germain odniósł zwycięstwo po świetnym występie Mbappe, pomimo nietrafionego rzutu karnego i dubletu Lionela Messiego.

PSG vs RB Lipsk: podsumowanie, wynik i gole

90+4′ PSG 3-2 jej | MBAPP to robi!!!!! Francuz posyła swój strzał w powietrze i traci okazję do strzelenia dubletu z Messim.

90+2′ PSG 3-2 jej | PENAAAAL PARA EL PSG !!! Hakimi upada w rejonie Lipska, a sędzia jedzie do VAR i wskazuje kolejną maksymalną karę. PSG ma szansę na zwiększenie przewagi.

90′ PSG 3-2 jej | Pochettino dokonuje zmiany: Julian Draxler odchodzi i dyskretnie wchodzi do Thelo Kerra. Ponadto zwiększa się czterominutowa rekompensata.

86′ PSG 3-2 jej | Ostatnie minuty meczu i Paris Saint-Germain wciąż szukają gola bardziej niż spokojnego, bo Lipsk nie opuszcza ramion.

83′ PSG 3-1 jej | Tyler Adams otrzymał żółtą kartkę za faul na Lionelu Messi i jest trzecią żółtą kartką w drużynie Niemiec. W Lipsku zaczyna rodzić się rozpacz.

80′ PSG 3-2 jej | Weszliśmy w ostatnie 10 minut meczu i Lipsk nie chciał odejść bez ostatniej próby wyrównania. W Paryżu czekają nas minuty krzyków.

77′ PSG 3-2 jej | I teraz Lipsk wraca na prowadzenie, a PSG zaczęło gonić czwartą bramkę od kontrataku. Co za gra, w której żyjemy w ogrodzie książąt.

74′ PSG 3-2 LEI | GOOOOOOOL BY LIOOONEEEL MEESSIIII!!!! Argentyńczyk zmienia rzut karny w stylu Panenki, a Parque de los Principes eksploduje pierwszym dublem Argentyńczyka z Paris Saint-Germain.

72′ PSG 2-2 jej | PENAAAAAAL PARA EL PSG !!! Kylian Mbappe wchodzi w pole, tnie piłkę, a Muhammed Simakan robi absolutnie niepotrzebne pchnięcie, aby faul został policzony.

70′ PSG 2-2 jej | Ostatnie 20 minut i zobaczymy, czy PSG może potwierdzić swój status domowy. Lipsk ma świetny mecz na Parc des Princes.

67′ PSG 2-2 LEI | GOOOOOOL DE MEEEEESSIII !!! Hakimi odzyskuje piłkę na środku boiska. Kylian Mbappe, który zaczyna z pełną prędkością, poddaje się Lionelowi Messiemu, który pcha piłkę i chociaż Julsie zaczyna skręcać, piłka pozostaje na linii, a Argentyńczykowi udaje się ją pchnąć.

READ  Wystąpił w obronie Taty i szczegółowego monitoringu sztabu trenerskiego w Lidze MX

64′ PSG 1-2 jej | Achraf Hakimi widzi żółtą kartkę, stając się drugim zawodnikiem rezerwowanym do reprezentacji Paryża. Drużyna cierpi z powodu meczu.

61′ PSG 1-2 jej | Jesse Marsh odpowiada zmianą: Amadou Haidara odchodzi, a Alex Morib, były piłkarz Barcelony, o którym wspominaliśmy również w pierwszej połowie, wchodzi.

60′ PSG 1-2 jej | Pochettino wprowadza pewne zmiany: Idrissa Gueye i Ander Herrera wyjeżdżają do Danilo Pereiry i Georginio Wijnaldum, o których wspominaliśmy w pierwszej połowie.

57′ PSG 1-2 jej | DUŻA Z LEEEIPZIG!!! Angelio trafia w idealne centrum w samym sercu okolicy, a Nordi Mukele sięga idealnie, aby zamknąć zapięcie. Niemcy dzwonią w dzwon.

53′ PSG 1-1 jej | PSG wciska akcelerator i zaczyna wpędzać obronę Lipska w kłopoty. Lionel Messi zaczyna być bardziej aktywny i próbuje wzmocnić Mbappa.

50′ PSG 1-1 jej | Druga połowa zaczyna się z wielką siłą obu drużyn. PSG nie chce oddawać punktów w tym meczu i dalej atakować.

47′ PSG 1-1 jej |Gueye staje się pierwszym ostrzeżeniem PSG za faul na Nkunku i upewnia się, że sytuacja jest właściwa, by uderzyć go wprost.

45′ PSG 1-1 jej | VMONOOOOOOOS!!! Wznowienie działalności w Princes Park. Paris Saint-Germain przenosi piłkę ze środka boiska i zwraca tych samych 22 zawodników, którzy rozpoczęli mecz.

MT PSG 1-1 LEI | Saldo pierwszej połowy: PSG nadal wykazuje wiele słabości w obronie i chociaż generuje wiele przyjazdów, na dole wygląda bardzo słabo. Lipsk zdołał sprawić, że paryżanie poczują się niekomfortowo Widzimy więc, że wejście do Forsberg lub Moriba jest bardziej niegrzeczne. Po stronie PSG w miejsce przegranego Draxlera mógł wejść Wijnaldum.

45 + 2′ PSG 1-1 LEI | się skończyła !! Końcówka pierwszej połowy w Parc des Princes i Lipsku zaskoczyła remisem z golem przeciwko Paris Saint-Germain.

44′ PSG 1-1 jej | Wygląda na to, że zostaną dodane dwie minuty rekompensaty. PSG zaczynają mocniej wciskać akcelerator i zobaczymy, czy zdołają zdobyć przewagę przed pierwszą połową.

41′ PSG 1-1 jej | CEEEEERRRCAAAAA!!!! Nkunko znalazł się po strzale w obszarze, który został przekroczony przez bramkarza Keylora Navasa, a PSG zostaje uratowany.

39′ PSG 1-1 jej | Przed nami ostatni odcinek pierwszej połowy, a decybele dramatycznie spadły. RB Lipsk i Paris Saint-Germain rozpoczynają negocjacje w sprawie częściowego remisu.

READ  Checo i Red Bull świętują! Charles Leclerc i Ferrari zostaną ukarani podczas Grand Prix Kanady

36′ PSG 1-1 jej | Julian Draxler zniknął podczas tego spotkania i wygląda na to, że nieobecność Neymara zaczyna nam ciążyć. Niemiec nie łączy się z kontaktami między Messim i Mbappe.

33′ PSG 1-1 jej | Lipsk znów się wycofuje i daje prowadzenie PSG, które nie może znaleźć sposobu na odwrócenie tej sytuacji, ponieważ Niemcy są pogrążeni w obronie.

30′ PSG 1-1 jej | Doszliśmy do meczu po pół godzinie gry, a Lipsk był niespodzianką, remisując na Parc des Princes. Zobaczymy, czy PSG zareaguje wkrótce.

27′ PSG 1-1 LEI | GOOOOOOL DE ANDR SILVAAA!!! Portugalczyk przejmuje piłkę w środku pola, pokonując Nconco, który doskonale defluje dla Angelio i uderza po skosie dla samego Andre Silvy, by dosięgnąć i posyłać piłkę do siatki.

26′ PSG 1-0 LEI | PSG ponownie uratowany!!! Andre Silva odwraca się i łapie kulę, która trafia w słupek. Paris Saint-Germain zaczął cierpieć z powodu meczu.

24′ PSG 1-0 jej | Jeśli SAAAALVA EL PSG !!! Nkunku dociera do piłki po rzucie wolnym, a Marquinhosowi udaje się skręcić na mały obszar. Pierwsza reklama w Lipsku.

21′ PSG 1-0 jej | Minuty nadal się rozwijają, a Paris Saint-Germain całkowicie oddaje prowadzenie drużynie niemieckiej, która nie znajduje sposobu, aby skrzywdzić bramkarza Keylora Navasa.

18′ PSG 1-0 jej | Willy Orban został pierwszym graczem, który został wyrzucony z meczu za faul i kilka minut po meczu grał z obrońcą Lipska.

15′ PSG 1-0 jej | Paris Saint-Germain kontynuuje swoją zabójczą rolę w kontrataku, a teraz, gdy RB Lipsk szuka wyrównania, paryscy napastnicy zaczynają znajdować więcej miejsca.

12′ PSG 1-0 jej | Przekroczyliśmy pierwsze 10 minut gry i PSG zdominowało grę, chociaż RB Lipsk odważył się iść naprzód w pogoni za wyrównaniem.

9′ PSG 1-0 LEI | GOOOOOOL z MBAPP!!!! Marquinhos wybija piłkę dla Kyliana, który ucieka zupełnie sam, zwodzi w prawo i trafia dośrodkowaniem, aby wyprzedzić PSG.

6′ PSG 0-0 jej | DRAAAKSIEER!!! Potężne podanie Andera Herrery z przodu i Niemcowi udało się wybić piłkę z zewnątrz w powietrzu i piłka przeleciała nad bramkarzem.

3′ PSG 0-0 jej | Pierwsze minuty na Parc des Princes są intensywne, a obie drużyny próbują narzucić warunki, ale żadna z nich nie zrezygnowała z posiadania piłki.

READ  Gignac na drodze do tytułu największego strzelca mistrza Ligi MX

0′ PSG-LEI | MMOOOOOO!!! Spotkanie rozpoczyna się w Paryżu. Lipsk przenosi piłkę ze środka boiska w kolorze białym, podczas gdy Paris Saint-Germain gra w tradycyjnym niebieskim mundurze.

Paryż Saint-Germain | Jesteśmy na kilka minut przed rozpoczęciem meczu w Princes Park i pod nieobecność Neymara wszystkie oczy będą zwrócone na Mbappe.

Potwierdzono skład Lipska

Paryż Saint-Germain | Weld Jesse Marsh z 4-4-2, aby uniknąć w PSG: Golxy; Angelio, Simacan, Urban, Klostermann; Hydra, Adams, Laimer, Mokele; Nkunko, Silva.

Potwierdzony skład Paris Saint-Germain

Paryż Saint-Germain | Mauricio Pochettino wysłał tych 11 graczy do RB Lipsk (4-3-3): Navas; Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Mendes; Herrera, Joey, Verratti; Messi, Mbappe, Draxler.

Paris Saint-Germain vs Lipsk: Prognozy na dzisiejszy mecz

Paryż Saint-Germain | W ostatnich trzech konfrontacjach między tymi dwoma zespołami miejscowy zawsze wygrywał dwie z nich, więc PSG zaczęło jako faworyt do wygranej.

Jaka jest data meczu Paris Saint-Germain z Lipskiem i na jakim kanale jest on transmitowany na żywo?

Paryż Saint-Germain | mecz między Paryż Saint-Germain i Lipsk Możesz oglądać go na żywo w telewizji za godzinę 02:00. Czas meksykański, sygnałem HBO Max.

Dobry wieczór i witam Minuta po minucie meczu Paris Saint-Germain z Lipskiem Z Parc des Princes w Paryżu we Francji, odpowiadający Runda 3 pierwszej grupy Liga Mistrzów. Nazywam się Miguel Prisina i podejmę wszystkie działania na tym spotkaniu.

To jest Trzeci sezon z rzędu, w którym obie drużyny zmierzą się ze sobą w Mistrzostwach Europy. Wagi są na korzyść paryżan Dwie wygrane i jedna porażka.

Dołącz do nas w ciągu najbliższych kilku godzin Minuta po minucie Mecz Paris Saint-Germain vs Lipsk I pamiętaj, najlepsze zapalenie sportowe znalezione tutaj w MARCA Claro.