18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Angielski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że podpisał umowę sportową z Angielskim Związkiem Piłki Nożnej

Jeśli chodzi o porozumienie sportowe, FA i FA podpisały porozumienie, które przyniesie korzyści między innymi w kwestiach bezpieczeństwa, przepisów, funkcjonowania stadionu i arbitrażu.

ten Meksykańska Federacja Piłki Nożnej i Angielski Związek Piłki Nożnej Umowa została podpisana do lipca 2023 r. w celu ustanowienia ram współpracy między obiema organizacjami w celu poprawy potencjału i jakości piłki nożnej w obu krajach, poinformował podmiot w oświadczeniu.

Wśród innych działań, obie federacje mają opracować warsztaty szkoleniowe i seminaria promujące kobiecą piłkę nożną oraz rozwijać amatorów i sędziów, a także organizować sesje szkoleniowe mające na celu dzielenie się dobrymi praktykami, ulepszanie standardów i określanie najlepszych struktur pracy.

Podpisanie tego porozumienia, którego honorowym świadkiem jest Ambasador Wielkiej Brytanii w Meksyku, jest doskonałą okazją do dzielenia się dobrymi praktykami oraz promocji kobiecego i męskiego futbolu.Pracując nad szkoleniem sędziów i urzędników VAR, zwiększając popularność uczestnictwa i wymianę wiedzy” – skomentował sekretarz generalny FMF Iñigo Riestra.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z formalnego podpisania tej umowy z naszym odpowiednikiem w Meksyku. Oczywiste jest, że możemy wiele się od siebie dzielić i uczyć, aby ulepszyć grę na wszystkich poziomach w naszym kraju. „Zawsze zastanawiamy się, jak najlepiej podnieść jakość i potencjał angielskiego futbolu, zarówno na boisku, jak i poza nim, a taka współpraca może przynieść korzyści tylko obu stronom” – powiedział Mark Bullingham, dyrektor FA.

READ  „To była decyzja trenera, żeby zostawić mnie na boku”; Cabecita Rodríguez rzuca „rzutkami” w Jardine – Fox Sports