14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Necaxa vs Atlas na żywo

ten piątek Butaneiro Odwiedzi lisy atlas Do Aguascalientes do stawienia czoła nekaksa.

Argentyński trener Diego Koka W środę powiedział, że jest przekonany, że podpisanie kontraktu z ekwadorską drużyną Anibalem Xillą nada większą wagę ofensywnej grze. atlasPiąte miejsce w klasyfikacji inauguracyjnych mistrzostw Meksyku.

– Chalá to zawodnik atakujący, który idzie do przodu, jest dobry fizycznie, wie, jak pracować z całym składem, a także gra jako skrzydłowy. Przystosowuje się do wielu cech, ma dobre podanie i pozycję, które uważaliśmy za ważne dla zespołu – wyjaśnił podczas konferencji prasowej.

Szybki 25-latek podpisał kontrakt z Rojinegros of atlas Po rozegraniu ostatniego sezonu w Dijon we Francji, gdzie był wypożyczony z Toluca Meksykańska.

Koca powiedział, że Schalla przybył bez rytmu gry, ale jest przekonany, że jest wśród rezerwowych, kiedy atlas Odwiedź w ten piątek w nekaksa Dziewiątego dnia.

Trener podkreślił, że utrzymując drużynę na piątym miejscu w tabeli, osiągnął jeden z celów, jakie postawił przed rokiem: znaleźć się w pierwszej ósemce.

„Chęć być jak najwyżej, grać mecze ligowe, ale najważniejsze jest stworzenie solidności, która da nam możliwość bycia zawsze mistrzem i zawodnikiem. Wyniki przyjdą same i postawią nas w pozycji, na którą zasługujemy – dodał 49-latek.

Możesz być zainteresowany: stan zdrowia Pele

Jak oglądać Necaxa vs Atlas na żywo?

Kiedy: Piątek Botanero

Czas: 21:45 (czasu centralnego)

Jak: nasza strona internetowa, aplikacja Azteca Deportes i referencja Azteca 7

Dodał, że zespół nie jest zajęty robieniem matematyki, aby wymyślić, jak zakwalifikować się do ostatniego etapu, ale raczej poprawia każdy mecz.

„Nie rozstrzygaj, nie myśl, że wszystko w porządku, a to do nas dotrze, ponieważ nigdy nie nadchodzi, a my musimy być lepsi, każda gra jest inna, gra, którą wygraliśmy, już minęła, a teraz jest bardzo trudna przeciwnik nadchodzi.”

READ  Drużyna Guadalajary na mecz kwalifikacyjny w dniu 17. Repasaż na stadionie Kraken I Liga MX

EFE