29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amerykańscy fani atakują Henry’ego Martina za tweet z domu celebrytów – Fox Sports

Amerykańscy fani atakują Henry’ego Martina za tweet z domu celebrytów – Fox Sports

Ta niedziela, 13 sierpnia, dobiegła końca Słynny dom Meksykureality show, który trzymał widzów w napięciu do ostatniego dnia i przyciągnął widzów Liga MXDobry Henryk Marcindalej od AmerykaNie oparł się później opublikowaniu wiadomości na swoim koncie na Twitterze Wendy Guevara został narzucony.

W swoich sieciach społecznościowych mistrz punktacji mistrzostw Clausura 2023 z Amerykai ostatni bohater w Złoty Puchar CONCACAF z Reprezentacja Meksykupo zdobyciu członka stratyZe specjalnym słowem dla zwycięzcy programu:NemodermNapastnik Eagles rzucił odznakę Wendy.

Odkryć: Zawodnik Tampa Bay Rays prowadzi śledztwo w sprawie rzekomego romansu z nieletnią

Reakcja Ameryki

Niestety dla piłkarza, moi fani Ameryka Nie przyjęli dobrze jego publikacji i zareagował gniewnie, żądając lepszego udziału w ligiJednak sprawa w toku dla Yucatecan, odkąd podpisał kontrakt z Orłami w Clausurze 2018 po przejściu przez Xolos z Tijuany.

Przestań oglądać tych frajerów i zacznij myśleć o tym, jak nie zniknąć w lidze Best”, „Henry Martin na koniec każdego sezonu w Ameryce od 2018 roku”, „Tak się mówi, gdy opuszczasz ligę, ciągnąc za sobą ogon bez punktów” i „Henry znika w ligach i płacze za każdym razem, gdy go krytykująJeden z najczęstszych komentarzy.

Możesz czytać: trójkolorowy! Ricardo La Volpe nie będzie nadal członkiem Zgromadzenia Ekspertów. FMF podziękował mu

mistrzostwa świata z Meksyk W Katar 2022 (rozgrywki, w których strzelił gola), obecnie leczy kontuzję mięśniową po udziale w zawodach Puchar LigiJest to turniej drużynowy Liga piłkarska (MLS) Amerykanin ze zdjęciami Liga MX.

READ  Tensei Shitara Slime Datta Ken będzie miał trzeci sezon - Kudasai