18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziewczyny przebrane za Gotki na imprezę – Kudasai

Dziewczyny przebrane za Gotki na imprezę – Kudasai

Na oficjalnej stronie przeglądarek franczyzowych gier wideo liceum dxd Rozpoczęcie wydarzenia specjalnego ptPiękno gotyckiej lolity i nocna impreza!”, która jest dostępna w aplikacji od 30 kwietnia w Japonii. Wydarzenie opisano w następujący sposób:

  • Mystery Quest Club będzie bawić się całą noc w hotelu odnowionym, aby nadać mu zachodni wygląd! W otoczeniu ładnych dziewczyn w strojach gotyckiej lolity mój stres wciąż rośnie. Co więcej, krążą pogłoski, że niektórzy mężczyźni i kobiety, którzy wezmą udział w tej ceremonii, zostaną parą. „Brzmi jak romantyczna historia, dlaczego nie spędzimy razem nocy?” „Uczniowie sami w zamkniętym pokoju? Nie może być, nauczyciel musi tam być!” Jestem jedynym facetem spośród wszystkich dziewczyn w klubie, co mam teraz zrobić? Z kim spędzam noc? Nocna impreza właśnie się zaczyna!

Streszczenie High School DxD

Uczeń liceum, Issei Hyoudou, jest typowym zboczeńcem, który nie robi nic produktywnego ze swoim życiem, szpieguje kobiety i marzy o tym, by pewnego dnia mieć własny harem. Wydaje się, że sprawy Isseia układają się pomyślnie, gdy ładna dziewczyna zaprasza go na randkę, chociaż okazuje się, że jest upadłym aniołem, który brutalnie go zabija. Jednak dostaje drugą szansę na życie, kiedy zostaje wskrzeszony jako jej sługa przez piękną młodą Rias Gremory, demona pierwszej klasy, i rekrutuje Isseia w szeregi szkolnego Klubu Okultystycznego. Issei powoli przyzwyczaja się do nowego życia i musi trenować i walczyć, aby przetrwać w brutalnym świecie aniołów i demonów. Każda nowa przygoda prowadzi do wielu zabawnych (i podnoszących na duchu) chwil z jego nowymi kolegami z klasy, jednocześnie utrzymując swoje nowe życie w tajemnicy przed przyjaciółmi i rodziną z High School DxD.

fontanna: Tumblr

(C) 石踏一榮・みやま零/株式会社 KADOKAWA刊/ハイスクーD×D HERO製作委員会