22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amazon sprzedaje najtańszego drona z kamerą DJI w cenie outletowej

Amazon sprzedaje najtańszego drona z kamerą DJI w cenie outletowej

Przy wyborze najlepszego drona warto wziąć pod uwagę markę i jej funkcjonalność. DJI to prawdopodobnie najlepsza marka w tej chwili, dlatego każdy z ich modeli wykonany jest z najlepszej jakości materiałów i funkcjonalności na najwyższym poziomie.

Idealny dla początkujących

DJI Ryze Tello to kompaktowy dron, idealny zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych pilotów. Można powiedzieć, że jest przeznaczony dla osób w każdym wieku i zapewnia stabilną jazdę, dzięki czemu można nauczyć się większości podstaw. On jest Łatwe do kontrolowania Dzieje się tak dzięki temu, że jest w pełni intuicyjny i można nim zarządzać poprzez aplikację mobilną.

Jak powiedzieliśmy, jest wyposażony w technologię lotu DJI, która zapewnia Stabilny lot Jeśli jesteś początkujący i na początku nie masz zbyt dużej kontroli. A co najważniejsze, posiada dwie anteny, dzięki czemu możesz transmitować wszystko, co nagrasz, w czasie rzeczywistym. Faktycznie, ma zasięg 100 metrów dalejczyli całkiem sporo jak na tak niedrogi dron.

DJI Ryze Tello ma autonomię wynoszącą około 13 minut lotu, co jest wystarczającym czasem, jeśli dopiero zaczynasz się oswajać i nie potrzebujesz dużo czasu w powietrzu. Umożliwia także korzystanie z kontrolerów gier wideo w celu zapewnienia większej kontroli i jest kompatybilny z Okulary wirtualnej rzeczywistości Więc czujesz się jak ptak.

Jeśli chodzi o aparat, posiada funkcję transmisji wideo 720p, dzięki czemu możesz robić zdjęcia i klipy wideo w najlepszej jakości. Warto zaznaczyć, że posiada czujnik wideo Wysoka jakość Oraz kilka wstępnie zaprogramowanych trybów, takich jak Circle, 369 i Up & Away, dzięki którym możesz tworzyć krótkie filmy z profesjonalną stabilnością.

Gdy spróbujesz tego, nie będziesz chciał używać innego drona. Zapomnij o tanich rzeczach poniżej 50 euro i wybierz taki, który pomoże Ci zacząć stylowo. Z doświadczeniem będziesz mógł zdobyć jeden z wyższych poziomów, taki jak DJI Mini 3 Pro.

READ  Walmart sprzedaje ten 3-przedziałowy kosz do przechowywania brudnych ubrań jako prezent

Oszczędzaj dużo

Amazon chce, abyś zaoszczędził, inwestując w swojego pierwszego drona. Chociaż ma tajny rabat 9%, prawda jest taka, że ​​marka DJI zwykle nie ma żadnego rabatu. Jest to więc dobra okazja na zakup zestawu Tylko 153 euro.

Jeśli jesteś klientem Prime, możesz się cieszyć Darmowa dostawa W domu, więc nie musisz płacić ani jednego euro więcej. Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem Amazon Prime, możesz zarejestrować się za pomocą tego linku, aby skorzystać z trzydziestodniowego okresu próbnego. Wtedy możesz zrezygnować kiedy chcesz, nawet przed pierwszą płatnością.