22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walmart: 5 luksusowych butelek na świąteczny obiad za mniej niż 600 P

Walmart: 5 luksusowych butelek na świąteczny obiad za mniej niż 600 P

przez

Wpisałem Styl życia On

Dla tego Sezon świętowania Często na stołach Meksykanów znajduje się butelka, która ożywia rozmowę i towarzyszy jej kolacjaCzy z Tequila, wszedł Albo dobrze whiskyniezależnie od tego, jakiej opcji szukasz, pod adresem Walmart Wysokiej jakości napoje można znaleźć za mniej niż 600 peso.

Spożycie alkoholu wzrasta w sezonie tzw Guadalupe – KrólowieKtóry trwa od 12 grudnia do 6 stycznia. Ten czas staje się ulubionym czasem kupowania wszelkiego rodzaju butelek po napojach.

Należy pamiętać, że spożycie alkoholu powinno być umiarkowane; Jeśli jednak teraz szukasz opcji dla siebie, na obiad lub prezent na Boże Narodzenie, tutaj zostawiamy Ci najlepsze dostępne opcje. Walmart dla Ciebie.

Czy ktoś powiedział „tequila”? the Marka: Jose Cuervo W sprzedaży dostępna jest butelka tradycyjnej tequili reposado o pojemności 950 ml w cenie 431 pesos, idealnej dla miłośników margarity.

Jeśli Twoja marka Centenario, wypij tequilę Cena 950 ml została obniżona z 469,58 pesos do kosztu 399, dzięki czemu „meksykański” smak nie zniknie z Twojego stołu.

Czy wódka to Twój żywioł? Możesz znaleźć butelkę Absolutna marka W wersji 750 ml Lime kosztuje zaledwie 315,99 P, po obniżce o 70,58 P.

Dla kochanków Whisky z Walmartu Niektóre butelki są przecenione, np. 12-letnia szkocka whisky Johnnie Walker Black Label 12-letnia, której cena wzrosła z 950 do 597, co oznacza, że ​​na zakupie zaoszczędzisz 353 peso.

Kolejna opcja dla zakochanych Whisky to 12-letnia szkocka mieszanka premium Buchanan Cena 750 ml wzrosła z 950 pesos do 616. Zawiera 40% alkoholu i ma delikatne aromaty cytrusów, pomarańczy i czekolady.

Jeśli wolisz zapłacić trochę więcej, whisky Mieszana szkocka whisky Johnnie Walker Double Black, Walmart Mają też dla Ciebie ulepszenie. Cena butelki 750 ml wzrosła z 1250 P do 815 P.

READ  Są to długi, które nie trafią na czarną listę biura informacji kredytowej