24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

2 zapaśników powinno oglądać drugi dzień

Seria rankingowa Poland Open Wrestling 2021: Po pełnym akcji dniu otwarcia rankingi Polish Open przechodzą teraz do rześkiego drugiego dnia. Ravi Tahiya, który zakwalifikował się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, rozpocznie swoją kampanię dla Indii w Warszawie z wagą 61 kg. Ze zmniejszoną i wciąż obciążoną wagą 61 kg, Tahiya rozpocznie swoją kampanię przeciwko mistrzowi świata juniorów Glomjonowi Abdullahowi (AZB). Oprócz 61 kg, będzie akcja w 65 kg, 74 kg, 92 kg i 125 kg. Oto czterech zapaśników do obejrzenia w dniu 2.

Ranking Poland Open Wrestling 2021 – Ravi Tahiya (61kg):

Po słabym początku powrotu na Mistrzostwa Świata 2020 Ravi Tahiya wrócił do formy w Ałmaty. Młody zapaśnik z powodzeniem obronił tytuł Mistrza Azji w Kazachstanie. Teraz będzie chciał kontynuować złoty wyścig i chce ukończyć finał na drodze na igrzyska olimpijskie w Tokio z wysoką oceną.

Ranking Poland Open Wrestling 2021 – Nurislam Sanayev (61 kg):

Sanayev, dwukrotny medalista świata i Azji, jest faworytem do tytułu w Polsce. Będzie zaciekłym rywalem Tahiyi. To będą mini igrzyska olimpijskie w wadze 61 kg, podczas których Tahiya i Sanayev zderzają się.

Poland Open Wrestling 2021 Ranking Series – Frank Samiso (74kg):

Obecny numer 1 z wagą 74 kg będzie faworytem 74 kg Samiso w nawiasach. Jego najlepszym rywalem jest Godzmurad Gadziev z Azerbejdżanu. M.in. dwa mistrzostwa świata (65 kg w 2015 i 70 kg w 2017, srebrny medal w 2019), brązowy medal olimpijski w 2016, indywidualny srebrny medal mistrzostw świata, srebrny medal Igrzysk Europejskich, cztery mistrzostwa Europy.

Seria rankingowa Poland Open Wrestling 2021 – Joseph McKenna (65 kg)

Stany Zjednoczone miały świetny początek swojej serii rankingowej Pollen Open. Zdobył dwa medale, większość z nich do tej pory od jakiejkolwiek drużyny w Warszawie, chcąc kontynuować bieg. W centrum uwagi będzie Joseph Christopher McKenna. Jest trzykrotnym mistrzem All-American, mistrzem USA 2018 i zdobywcą brązowego medalu świata U23. W drużynie, która tęskni za takimi gwiazdami jak Bajrang Punia (USA), Katsimurat Rashidov (RUS), Dakuto Otokuro (JAP), McKenna będzie miała duże szanse na dominację i posiadanie kategorii wagowej.

READ  W Polsce znaleziono prochy ponad 8000 ofiar nazistowskich obozów koncentracyjnych