20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

10 nowych aplikacji na Androida, które wyszły z piekarnika

10 nowych aplikacji na Androida, które wyszły z piekarnika

Jak zwykle luty był bardzo ciekawym miesiącem jeśli chodzi o generatywną sztuczną inteligencję. Z jednej strony wprowadzono Stable Diffusion 3 i możemy już dołączyć do kolejki, aby wypróbować nowe funkcje tego popularnego generatora obrazów.

Gemini, chatbot Google oparty na sztucznej inteligencji, stał się rzeczywistością wraz z nową wersją premium o nazwie Gemini Advanced (którą notabene możemy testować za darmo przez dwa miesiące). Oczywiście nie zapominamy również o Sorze, twórcy wideo OpenAI, który zaniemówił wszystkim swoją niesamowitą jakością i realizmem. I pamiętaj, jeśli mieszkasz w Hiszpanii, kanały naziemnej telewizji cyfrowej już przeskoczyły na HD (jednak zachowaj ostrożność, ponieważ nowe kanały 4K mogą uszkodzić ekran telewizora).

To jednak nie wszystko, gdyż w ofercie dostępnych jest także kilka ciekawych wydań z zakresu aplikacji na Androida. Zaczynajmy!

bliźniak

Dziś Google Gemini to generator tekstu, który działa przede wszystkim jako aplikacja internetowa dla przeglądarek. Ale bądźcie ostrożni, bo w niektórych krajach jest on dostępny także w formacie aplikacji na Androida, a Google zamierza w perspektywie krótko- i średnioterminowej zastąpić Asystenta Google w naszych telefonach.

Skok, jaki Google dokonał dzięki Gemini w stosunku do Barda (jego poprzedniego chatbota), jest bardzo znaczący. Osobiście uważam, że przed nami jeszcze długa droga do poziomu Microsoft Copilot, ale wskazuje ona drogę i warto ją uważnie śledzić.

Google Bliźnięta | Pobierz w Google Play

System operacyjny Lineage 21

LineageOS nie jest aplikacją, jest to niestandardowy system operacyjny dla Androida. Jest to tak zwana niestandardowa pamięć ROM, a LineageOS jest od lat najpopularniejszym ROMem na rynku. Teraz właśnie wprowadzili wersję 21, która Oparty na Androidzie 14.

Ta aktualizacja zawiera nowe funkcje, takie jak ulepszona przeglądarka (Jelly), odtwarzacz muzyki Eleven, aplikacja aparatu Aperture, klawiatura LatinIME lub nowa domyślna aplikacja galerii Glimpse. I możesz obejrzeć resztę wiadomości Tutaj.

READ  Olbrzymie ziemskie rozbłyski słoneczne lecą z prędkością ponad 3 mln km/h | Nauka i Ekologia | Dr..

Pobierz ROM LineageOS 21 Z oficjalnej strony internetowej

Być może zainteresuje Cię także post „Jak zainstalować niestandardową pamięć ROM na Androidzie”.

Tęczowa szóstka: mała

Czy podoba Ci się Rainbox Six i czekałeś na wersję mobilną? Cóż, proszę bardzo. Gra jest oczywiście wydawana przez Netflix, więc aby pobrać grę, która jest wtedy całkowicie bezpłatna, musisz subskrybować platformę streamingową tej firmy.

Rainbow Six: Smol zawiera wszystkie składniki sagi, w tym specjalne misje taktyczne, ratowanie więźniów i nie tylko. Bez wątpienia duża różnica dotyczy strony wizualnej, ponieważ zaprojektowano ją w raczej relaksującym i przyjemnym stylu „kreskówkowym”.

Rainbox Six: Mały | Pobierz w Google Play

Super menu

Wunderlist to jedna z aplikacji do tworzenia list rzeczy do zrobienia, która zyskała dużą popularność dzięki doskonałemu projektowi. Niestety Microsoft kupił aplikację i ostatecznie ją zamknął. Jednak jeden z założycieli Wunderlist postanowił przejąć duchowe przywództwo nad aplikacją, uruchamiając nową aplikację o nazwie Superlist.

Ta nowa aplikacja ma na celu centralne zarządzanie projektami poprzez gromadzenie zadań, notatek, zdjęć, załączników i innych formatów, które można następnie przekształcić w listy i udostępnić innym osobom. Zgodnie z oczekiwaniami, Superlist charakteryzuje się także świetną oprawą wizualną.

superlista | Pobierz w Google Play

Selfie w Google Art 2

Google Art Selfie to narzędzie, które zostało wprowadzone w 2018 roku, a teraz powraca z nową wersją, czyli „kontynuacją”. Art Selfie 2 to aplikacja, która wykorzystuje wygenerowaną sztuczną inteligencję do przekształcania selfie w różne style artystyczne, obejmujące różne epoki historyczne i ruchy artystyczne.

Należy zauważyć, że nie jest to samodzielna aplikacja, ponieważ jest zintegrowana z aplikacją Google Arts & Culture.

Google Sztuka i Kultura | Pobierz w Google Play

Świat jednego ciosu

Nowa gra inspirowana anime One Punch Man, będąca grą akcji i walki z otwartym światem, w której musisz eksplorować mapę, spotykając postacie, które pomogą ci awansować w głównej historii.

Zawiera wrogów rodem z anime, takich jak m.in. Subterranian King czy Mosquito Girl, a także pozwala na zabawę Saitamą, a także innymi bohaterami (Genos, Speed-o'-Sound Sonic i nie tylko). Grafika to kolejna zaleta gry.

Świat One Punch Mana | Pobierz w Google Play

Kroki zdrowotne

HealthSteps to aplikacja do fitnessu i zdrowego trybu życia, ale z prostym dodatkiem, który czyni ją bardziej interesującą. Z jednej strony znajdziesz typowe narzędzia do śledzenia swojej aktywności, przeglądania statystyk, a nawet relaksu przy dźwiękach binauralnych, ASMR i białym szumie.

Z drugiej strony jest aspekt społeczny. Tutaj możemy znaleźć i poznać innych ludzi, którzy pasują do naszego sportowego i zdrowego stylu życia.

Kroki zdrowotne | Pobierz w Google Play

Opowieści fantasy

Kontynuujemy kolejną grę, w tym przypadku eksploracyjną grę MMORPG w stylu „japońskiej fantasy”. Grafika nie dorównuje poziomowi Genshin Impact, ale można ją uznać za całkiem przyzwoitą grę typu Double A, zwłaszcza pod względem walki.

Oprócz walki i walki, w świecie Fantasy Tales możesz także robić inne rzeczy, takie jak łowienie ryb, uprawianie roli, a nawet łapanie potworów, które służą jako zwierzęta domowe i łączenie ich, aby zwiększyć ich moc.

Bajki | Pobierz w Google Play

Twarze

Do tej pory widzieliśmy wszelkiego rodzaju sieci społecznościowe, ale nikt jeszcze nie myślał o ich istnieniu Sieć społecznościowa poświęcona wyłącznie zakupom.

Tutaj możesz podzielić się swoimi najnowszymi zakupami i stać się osobą wpływającą na zakupy. Nie jest jeszcze dostępna w Hiszpanii, choć ma już ponad pół miliona pobrań w Google Play i bardzo pozytywną ocenę społeczności.

Odwróć | Pobierz w Google Play

Nieskończona NBA

Gra w koszykówkę PvP w czasie rzeczywistym, w której możesz stworzyć idealną drużynę, a następnie rywalizować z innymi graczami na boisku. Posiada bardzo solidną grafikę i kilka trybów gry (między innymi szybkie mecze 3 na 3, rywalizacja za trzy punkty lub mecze za 11 punktów).

Na poziomie rozgrywki muszą jeszcze trochę ulepszyć grę, ponieważ czasami może to być frustrujące ze względu na szczegóły, takie jak sterowanie lub ruch gracza.

NBA Nieskończona | Pobierz w Google Play

Do zobaczenia w kolejnym poście!

Zdjęcie na okładce | Aitora Izaguirre’a