22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

➤ Gdzie jest błąd?  Wizualna łamigłówka, która sprawiła, że ​​99% użytkowników upadło |  Meksyk

➤ Gdzie jest błąd? Wizualna łamigłówka, która sprawiła, że ​​99% użytkowników upadło | Meksyk

Sprawdź swoje umiejętności w tym zakresie Układanka wizualna I jak najszybciej pokaż, na co cię stać. Wszystko, co musisz zrobić w wyzwaniu, które zobaczysz, to znaleźć cały błąd ukryty na obrazie rybaka, na co będziesz mieć maksymalnie siedem sekund. Nie pozwól, aby obraz grał ci w głowie w tym wirusie, który nie jest odpowiedni dla nikogo. Zwróć uwagę na wszystkie szczegóły konfiguracji i nie zapomnij podzielić się diagramem z najbliższym kręgiem.

Zobacz też:

Test osobowości: wybierz jedną z trzech sypialni i dowiedz się, co o tobie myślą

Nie bierz żadnych szczegółów na ten temat za pewnik. Układanka wizualna I odniesiesz sukces. Jeśli spojrzysz na zdjęcie tylko z uprzedzeniami, najprawdopodobniej popełnisz błąd, więc powinieneś spojrzeć poza to, co oczywiste.

Twój cel jest prosty, ale nie lekceważ tego testu, który był trendem w różnych sieciach. Dowiedz się, z czego jesteś zrobiony, jakie masz kluczowe umiejętności i jak najszybciej potrafisz rozwiązywać problemy.

Obraz historii wizualnej

Gdzie jest ten błąd? Wizualna łamigłówka myśliwego, która sprawiła, że ​​zakochało się w niej 99% użytkowników. (Zdjęcie: Cool.Guru)

ROZWIĄZANIE WIZUALNEJ ZAGADKI

Będziesz mieć tylko dwie możliwości w tej części notatki, którą tu dostałeś: albo znalazłeś rozwiązanie szybciej niż się spodziewałem i złamałeś jedno z nich, albo nie mogłeś, pokonałeś wyzwanie i ty’ ponownie szukam rozwiązania. Tutaj pokazujemy odpowiedź.

Rozwiązanie wizualnej zagadki rybaka: To jedyny błąd, ryba nie ma płetw. (Zdjęcie: Cool.Guru)

Podobała Ci się wizualna łamigłówka z tego tygodnia? Czy było to dla ciebie za łatwe? Cóż, gratulujemy, jeśli udało Ci się sprostać wyzwaniu. Jeśli nie, zachęcamy do dalszego testowania się pod kątem tego typu wirusa. Chcesz zobaczyć więcej takich wyzwań? Tutaj podpowiadamy, jak to zrobić. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć poniższy link: Bardziej rozpowszechnione w Depur, i gotowy. na co czekasz? Twoja chwila jest teraz.

Co to jest wizualna jazda?

Puzzle wizualne to świetna alternatywa rozrywki dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go jak najlepiej wykorzystać. Polega na odnalezieniu osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub liczby na obrazie. Niektóre mają limit czasowy, a niektóre nie. Są one również znane jako wyzwania wirusowe, gry mózgowe, quizy wizualne lub gry mózgowe. Oczywiście wszystkie są interesujące.

READ  Ten gracz dostał 800 lat Xbox Live GOLD, ale teraz straci je z powodu Xbox Game Pass Core

Pochodzenie paneli

Puzzle wizualne są tworzone, aby bawić ludzi. Popularność w sieciach społecznościowych zyskały w związku z pandemią COVID-19, gdyż wielu użytkowników, chcąc uniknąć infekcji, pozostało w domu. W tym miejscu postrzegali wirusowe wyzwania jako alternatywę dla rozrywki. Dziś wyzwania te są wszędzie.

Może Cię to zainteresować

Polecane filmy