3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp uruchomi jednocześnie 12 funkcji, które na zawsze zmienią aplikację do przesyłania wiadomości – Enséñame de Ciencia

WhatsApp uruchomi jednocześnie 12 funkcji, które na zawsze zmienią aplikację do przesyłania wiadomości – Enséñame de Ciencia

WhatsApp uruchomi 12 funkcji za jednym zamachem, które na zawsze zmienią aplikację do przesyłania wiadomości.

Wcześniej rozmawialiśmy o opracowaniu przez WhatsApp nowej sekcji o nazwie Kanały, podobnie jak kanały Telegramu. Dzięki kanałom ludzie i organizacje będą mogli łatwo dzielić się informacjami. Można to również wykorzystać do udostępniania lub wyszukiwania interesujących informacji, tj. użytkownicy będą mogli wybrać, od kogo chcą otrzymywać wiadomości i śledzić wybranych przez siebie nadawców bezpośrednio z WhatsApp.

W kanałach numery telefonów użytkowników, którzy publikują, a także subskrybentów kanału, będą maskowane i ukryte, aby uniemożliwić ujawnienie ich tożsamości. Ta funkcja jest całkowicie opcjonalna, a użytkownicy będą mogli nadal korzystać z pozostałych narzędzi, jak zawsze; Wszystkie Twoje wiadomości i połączenia będą chronione przez kompleksowe szyfrowanie.

Według WABetaInfoTa funkcja jest wciąż w fazie rozwoju, aw najnowszej aktualizacji WhatsApp beta dla Androida 2.23.10.19 dostępnej w sklepie Google Play odkryto więcej szczegółów na temat kanałów. W szczególności planowanych jest wydanie 12 różnych funkcji z kanałami, takich samych, jak pokazano poniżej Wyspecjalizowany broker:

  1. interfejs użytkownika: Kanały przyjmą w konwersacji interfejs komunikacyjny o pełnej szerokości.
  2. Stan weryfikacji: Kanały można sprawdzać i oznaczać zieloną ikoną zaznaczenia. Jednak proces żądania weryfikacji nadal nie jest jasny.
  3. Liczba obserwujących: Tuż pod nazwą kanału znajduje się informacja o liczbie obserwujących.
  4. Przycisk wyciszania alarmu: WhatsApp ma na celu poprawę kontroli użytkownika nad powiadomieniami o wiadomościach otrzymywanymi z kanałów. Aby to zrobić, skrót do wyciszenia jest dostępny w nagłówku kanału.
  5. Identyfikatory: Kanały obsługują identyfikatory wyświetlane w informacjach o kanale.
  6. Liczba rzeczywistych obserwujących: Dokładną liczbę osób obserwujących kanał można znaleźć na ekranie informacji o kanale. Ta liczba zapewnia prawdziwą reprezentację obserwujących kanał, w przeciwieństwie do przybliżenia wspomnianego powyżej.
  7. Skróty: WhatsApp chce wprowadzić trzy nowe skróty, aby poprawić wrażenia użytkownika podczas przeglądania ekranu informacji o kanale. Te skróty umożliwiają proste czynności, takie jak zaprzestanie obserwowania, przekazywanie i udostępnianie kanału innym osobom.
  8. Kanał Safy: Opis kanału będzie wyświetlany na ekranie informacji o kanale i umożliwia twórcom kanału dostarczenie obserwującym dodatkowych informacji i kontekstu, w tym celu kanału.
  9. Wycisz powiadomienia: Dostępny jest dodatkowy przycisk do łatwego wyciszania kanału.
  10. ośrodek wzroku: Kanał można ustawić jako publiczny, aby każdy mógł go odkryć i przeglądać udostępniane treści.
  11. Prywatność: Kanały zapewniają bezpieczną i prywatną przestrzeń, w której zachowana i chroniona jest prywatność Twoich informacji.
  12. Uskarżanie się: Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy na kanale, który obserwujesz, możesz zgłosić to zespołowi moderacji kanału. Jeśli kanał narusza Warunki korzystania z usługi, zostanie zawieszony, a użytkownicy nie będą mogli kontynuować ani oglądać treści na kanale.
READ  Wiadomość laserowa dociera do Ziemi z głębokiego kosmosu – DW – 22.11.2023

Na poniższym zrzucie ekranu możesz zobaczyć niektóre z tych właściwości:

Źródło: WABetaInfo.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.