19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten najlepiej sprzedający się telefon komórkowy Xiaomi z 4 aparatami uderza w samo dno: tylko 120 euro

Ten najlepiej sprzedający się telefon komórkowy Xiaomi z 4 aparatami uderza w samo dno: tylko 120 euro

Konkretnie, nadszedł czas, aby o tym porozmawiać Xiaomi Redmi 10telefon komórkowy z niesamowitymi funkcjami, zwłaszcza dlatego, że Dziś w niepowtarzalnej cenie. Ma cztery aparaty, bestialską baterię, chip NFC do dokonywania płatności… Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły, czytaj dalej, bo jesteśmy przekonani, że to Cię przekona.

Aparat 50 MP, NFC i bateria 5000 mAh

Pierwszą rzeczą, która zwraca naszą uwagę w tym smartfonie, jest jego dział sprzętowy, ponieważ jest bardzo atrakcyjny pomimo niskiej ceny. Nie wyróżnia się szczególnie tym, że jest za duży lub za ciężki, co sprawia, że ​​jest wygodny w noszeniu i użytkowaniu. Instalacja ekranu LCD 6,5 calaściśle Pełne HD+ i częstotliwość odświeżania 90HzCoś niezwykłego na tak taniej stacji.

W środku znajdziemy całkiem przyzwoite urządzenie, z obecnym procesorem MediaTeka Helio G88kto mu towarzyszy 4 GB RAM i 64 GB Pamięć wewnętrzna, którą możemy rozszerzyć Karta micro sd. Dzięki tym funkcjom nie będziemy mieli żadnych problemów z wykonywaniem codziennych zadań, takich jak rozmowa na WhatsApp, odwiedzanie Facebooka, TikToka czy Instagrama, zarządzanie pocztą itp. Oczywiste jest, że nie myśli o ciężkich grach, takich jak Genshin Impact, ale o lekkich grach, takich jak Candy Crush. Oprócz swojej baterii 5000mAh Pozwala nam to uzyskać nawet dwa dni użytkowania.

Kolejnym ważnym działem jest fotografia, ponieważ zawiera 4 kamery w plecy. Tutaj jego obecność Główny czujnik 50 MP Ze sztuczną inteligencją, za pomocą której możliwe jest uzyskanie dobrych zdjęć, zwłaszcza w dobrych warunkach oświetleniowych. Zawiera również szerokokątny obiektyw 8 MP do szerszych ujęć, czujnik głębi i drugi do robienia zdjęć w trybie makro. Poza tym przegrał Czip NFC Do dokonywania płatności w sklepach z telefonu komórkowego.

Ten średniej klasy Xiaomi ma bezkonkurencyjną cenę

Jak mogliśmy sprawdzić jego specyfikacje, Xiaomi Redmi 10 to telefon komórkowy średniej klasy o idealnych właściwościach dla wszystkich typów użytkowników, zwłaszcza tych z ograniczonym budżetem. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się terminali azjatyckiej firmy, który w dodatku osiągnął dno AliExpress.

READ  LINK GB WhatsApp: Pobierz najnowsze APK 2022 | gra sportowa

Cena Xiaomi Redmi 10

Jeśli spojrzymy Oficjalna strona Xiaomi w Hiszpaniizobaczymy, że wersja 4 + 64 GB zawiera plik Sugerowana cena detaliczna 179,99 €. Ale dziś na AliExpress możemy je dostać znacznie taniej. Właśnie to znaleźliśmy 130,80 euroale jeśli wprowadziliśmy kod przed dokonaniem płatności ESMAY10I Mamy tylko 120,80 euro I z darmową wysyłką.

Sprzedający ma ponad 90 sprzedanych jednostek z wyceną 88% oddało głos z oceną 5 gwiazdek Wydawane przez kupujących, dzięki czemu możemy kupować z pełnym spokojem i bezpieczeństwem.