29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Do 18 miesięcy bez odsetek i 500 pesos premii

podczas Strumień z Xbox gamescom 2021 Mieliśmy ogłoszenie Sterowanie Elite Series 2 Z projektem „Halo Inifnite”, a także Jednostka sterująca Limitowana edycja, która od razu przykuła uwagę fanów sagi.

dużo Jednostka sterująca Jak? kontrola Oni już byli W przedsprzedaży z Amazon Mexico Ale oba produkty zostały wyprzedane już po kilku minutach. teraz w Walmart ten Xbox Series X jest ponownie dostępny Możemy zastosować uaktualnienie.

Przedsprzedaż: Limitowana edycja Xbox Series X Halo Infinite

Jak widzimy w strona prawna Ze sklepu mają teraz ofertę dla użytkowników, którzy mają Karty kredytowe Citibanamex. Płacąc tym możemy podzielić nasze płatności na Do 18 miesięcy bez odsetek i otrzymaj natychmiastowy bonus w wysokości 500 pesos.

Rozmawialiśmy z obsługą sklepu, aby potwierdzić, że ta promocja również ma zastosowanie i Zapewnili nas, że. W przeciwieństwie do normalnego modelu, ten model ma wyższą cenę z kosztem 14999 pesos. Zawiera również Indywidualnie zaprojektowana kontrola I cyfrowa wersja gry.

Ta konsola się pojawi Darmowa dostawa W opisie jest to wspomniane Do odbioru 8 grudnia, która jest oficjalną datą wyjazdu, ale może się różnić w zależności od miasta, w którym mieszkają. ten Aktualizacja funkcjonalna Dostępne również na Bodega Aurora, także Jednostka sterująca.

Inne produkty, które można odłożyć na bok w Amazon Mexico, to kontrola i słuchawki przewodowe Xbox świętujący 20-lecie marki. Będzie dostępny 26 października Będzie wyceniony na 1799 pesos.

Przedsprzedaż Halo Inifnite Xbox Series X w Walmart w Meksyku

W Xataka México Selección publikujemy najlepsze oferty w zakresie technologii, gier wideo, przedmiotów kolekcjonerskich i innych przecenionych kategorii w różnych sklepach internetowych w Meksyku. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żaden z wymienionych artykułów nie jest sugerowany przez marki ani sklepy, a ich przesłanie jest wyłączną decyzją zespołu redaktorów.

READ  WhatsApp: co oznaczają błyszczące emotikony i kiedy je udostępniać | Znaczenie blasku | Aplikacje | Smartfon | Telefony komórkowe | nnda nnni | ZABAWA SPORTOWA