3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

▷ Wyzwanie wirusowe |  Zidentyfikuj planetę Ziemię, która różni się od reszty w mniej niż 9 sekund |  Meksyk

▷ Wyzwanie wirusowe | Zidentyfikuj planetę Ziemię, która różni się od reszty w mniej niż 9 sekund | Meksyk

Wielu użytkowników widzi plik wirusowe wyzwania Idealna alternatywa rozrywki. Jeśli tak jest w Twoim przypadku i chcesz się nim podzielić, status w tej notatce spełni Twoje potrzeby. W tym wyzwaniu musisz zidentyfikować planetę Ziemię, która różni się od reszty na obrazku, ale w mniej niż 9 sekund. Móc?

Uważamy, że przed wzięciem udziału w teście niezbędne jest poznanie jego źródła. Cóż, to pomysł cool.guru. Obecnie krąży w różnych sieciach społecznościowych. I to, że poziom trudności w nim jest bardzo wysoki. W rzeczywistości wielu wskazuje, że jest to jeden z najbardziej złożonych.

Jesteśmy ciekawi, co myślisz, ale bardziej niż cokolwiek innego śpiewasz o zwycięstwie, więc wiemy, że musisz mieć oczy szeroko otwarte i zwracać szczególną uwagę na szczegóły, aby to zrobić. Po dołączeniu do tego wirusowego wyzwania, weź udział w innych wyzwaniach na stronie Depor. Ten, który niedawno ogłosiliśmy, jest tym, z czego się składa Znajdź słowo „MIEC” na jednym z obrazów.

Obraz wirusowego wyzwania dla planety różni się od reszty

Na tej ilustracji, która ma różowe tło, jest sporo planet skalistych. (fot. cool.guru)

Rozwiąż wirusowe wyzwanie

Jeśli nie byłeś w stanie zdecydować, która planeta Ziemia różni się od reszty, nie czuj się źle. To wirusowe wyzwanie jest trudne do pokonania. Znamy to dobrze, dlatego poniżej udostępnimy rozwiązanie tego problemu.

Na tym zdjęciu, którego tło jest różowe, wskazane jest położenie planety Ziemia, która różni się od reszty. (fot. cool.guru)

Czy to wirusowe wyzwanie było dla Ciebie interesujące, ponieważ dowiedziałeś się więcej o sobie i swoim sposobie myślenia? Testy te są bardzo interesujące iw niektórych przypadkach trudne do wykonania, ale zawsze uczą. Jeśli chcesz dalej sprawdzać swoją wiedzę, powiemy ci, że istnieje długa lista wyzwań, które możesz wykonać i Wystarczy kliknąć poniższy link Z bardziej wirusowymi wyzwaniami w Depor, to wszystko. odważyć się?

Polecane filmy

Chcesz ponownie sprawdzić swój wzrok? Cóż, nie krępuj się wziąć udział w układaniu puzzli w następnym filmie. Zatrzymaj się, gdy uznasz, że należy go rozwiązać. Chodź tu!

READ  Sprawdź, czy jesteś podekscytowany, mówiąc tylko to, co pierwszy raz zobaczyłeś na obrazku | test osobowości | Meksyk

Wizualna łamigłówka: czy możesz ją rozwiązać w mniej niż pięć sekund?