20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zmarł pierwszy aktor Televisy z ponad 50-letnim stażem

Zmarł pierwszy aktor Televisy z ponad 50-letnim stażem

Wpisałem Oferuje On

Śmierć nadal zaskakuje świat rozrywkiA teraz ze śmiercią Pierwszy aktor Roberto HernanOgłoszone przez Krajowe Stowarzyszenie Tłumaczy Ustnych (ANDI).

Za pośrednictwem swojego konta „X” ANDI poinformowało o śmierci aktora; Ponadto przesłał kondolencje rodzinie i przyjaciołom.

„Krajowa Agencja Rozwoju Inwestycji ogłasza śmierć swojego partnera-tłumacza, Roberto Hernana […] „Składamy najszczersze kondolencje jego rodzinie i przyjaciołom” – napisało stowarzyszenie 29 lutego po południu.

10: @ANDIMexico

Kim jest Roberto Hernan?

Roberto Hernana Był aktorem znanym z udziału w projektach Telewizja Takich jak „Od małej pchły”, „La Rosa de Guadalupe” i „Cienie przeszłości”.

W październiku 2020 roku Krajowe Stowarzyszenie Aktorów (ANDA) wraz z Alfonso Munguią, Jaime Vegą i Carlosem Ignacio przyznało sławnemu złotemu medalowi Eduardo Arozamena za jego 50-letnią karierę artystyczną.

On chodzi

Roberto Hernana Był lubiany przez kolegów, niektórzy z nich współczuli mu śmierć Za pośrednictwem sieci społecznościowych, takich jak Maribel Guardia, Joana Benedek i Gerardo Murguia.

READ  Mariazel wyznacza trendy w sieciach społecznościowych swoim fioletowym body z głębokim dekoltem