23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mahoney Vedanti: Horoskopy na marzec 2024 r

Mahoney Vedanti: Horoskopy na marzec 2024 r

Przyszedł horoskop marcowy Mhoni Vidente. Sprawdź, która karta tarota do Ciebie pasuje; Jakie są Twoje szczęśliwe dni w miesiącu i jaki kolor wolisz?

W swoich przepowiedniach Mahuni Vedanti mówi ci o twoich szczęśliwych liczbach, kolorach, które przyciągną obfitość do twojego życia, oraz znakach, z którymi masz największą zgodność.

W swojej prognozie dzieli się wskazówkami na weekend od 1 do 3 marca 2024 r., które pomogą Ci uniknąć zazdrości i poda wskazówki, jak osiągnąć sukces zawodowy, znaleźć prawdziwą miłość i zadbać o zdrowie.

Sprawdź zalecenia Mhoni Vidente dotyczące Twojego znaku zodiaku i otaczających Cię ludzi, aby wszystko płynęło na Twoją korzyść.

W marcu dominuje w Tobie karta tarota Słońce. Będziesz miał dwa razy szczęście i w Twoim życiu nastąpi pozytywna zmiana. Twoje najlepsze dni to 1, 7, 08, 13, 20, 21 i 27 marca. Twoje magiczne liczby to 03 i 13, a kolory to czerwony, pomarańczowy i żółty. Znaki zodiaku, które są z tobą kompatybilne, to Lew, Strzelec i Koziorożec. Twoim archaniołem ochrony jest Michał. Pamiętaj, że w ciągu tych 31 dni masz możliwość zbudowania aktywów na swoją przyszłość. W tym trzecim miesiącu roku energia będzie również płynąć na Twoją korzyść w sprawach związanych z powrotem do nauki. Należy zwrócić uwagę na problemy z infekcjami nerek lub jelit. Otrzymasz zaproszenie na wyjazd służbowy. W tym dniu, 1 marca, radzę zapalić żółtą świecę i nosić w torbie zieloną cytrynę.

Otrzymałeś kartę „Cesarz”, która mówi Ci, że będzie to miesiąc pełen osiągnięć zawodowych. Twoje najlepsze dni to 2, 5, 10, 20 i 26 marca. Twoje obfite kolory to niebieski i biały, twoje magiczne liczby to 15 i 30, a kompatybilne znaki to Panna, Koziorożec i Wodnik. Twoim opiekuńczym archaniołem jest Gabriel. Jesteś znakiem o najsilniejszej, a przede wszystkim najbardziej upartej osobowości. Dlatego w marcu otrzymasz większą obfitość we własnych sprawach biznesowych i bardziej pozytywne zmiany w karierze. Uważaj na problemy związane ze sporami rodzinnymi. Jeśli chodzi o zdrowie, Twoim słabym punktem będą żołądek i nerki. W tym dniu, 1 marca, radzę położyć całą laskę cynamonu na prawej stopie i pozostawić ją tam na cały dzień. Wiem, że czasami bardzo trudno jest rozstać się z partnerem z powodu przyzwyczajenia, ale jeśli czujesz, że się nie kochasz, lepiej to powiedzieć.

W horoskopie Tarota otrzymałeś kartę „Rydwan”, która zaleca, aby w marcu zawsze iść do przodu i nigdy nie wątpić w swoją zdolność do wykonania swojej pracy. Twoje magiczne liczby to 02 i 21, kolory dobrobytu to żółty i czerwony, a najlepsze dni to 1, 08, 15, 21 i 28 marca. Znaki zodiaku, które są z tobą kompatybilne, to Wodnik, Waga i Strzelec. Twoim archaniołem opiekuńczym jest Uriel i jest to najlepszy miesiąc na Twój znak w marcu w sprawach rozwoju osobistego. I pamiętaj, że wiosna bardzo pomaga Twojemu znakowi w stymulowaniu dobrej energii wokół Ciebie. Te 31 dni będą wypełnione wieloma nowymi doświadczeniami w sprawach pracy i nauki. Twoim słabym punktem będą problemy hormonalne u kobiet Gemini i problemy z nerkami u mężczyzn Gemini. Nie myśl o tym, czego już nie ma.

READ  Byk, wszystkiego najlepszego! Mhoni Seer przewiduje twój horoskop na 1 maja

Masz w swoim horoskopie tarota kartę „As Pentakli”, która po prostu mówi Ci, że marzec jest Twoim miesiącem i że całe szczęście będzie Cię otaczać. Twoje najlepsze dni to 1, 07, 10, 19, 21 i 28. Twoje kolory obfitości to zielony i pomarańczowy, magiczne liczby to 08 i 14, a zgodne znaki to Rak, Skorpion i Ryby. Twoim archaniołem obrońcą jest Rafael. To będzie miesiąc pełen miłych niespodzianek, jednak trzeba uważać na złe komentarze i starać się zapanować nad nerwami. Jeśli chodzi o zdrowie, Twoim słabym punktem będą płuca. Należy dbać o swoje zdrowie, a przede wszystkim uczyć się zdrowego odżywiania. Jeśli chodzi o miłość, będziesz kontynuować ze swoim bardzo stabilnym partnerem i rozmawiać o założeniu domu. Radzę zapalić żółtą świecę pierwszego dnia marca.

W Twoim horoskopie Tarota masz kartę „Sprawiedliwość”, która mówi Ci, że w marcu w Twoim życiu zapanuje prawda i sprawiedliwość, a Twój biznesplan zakończy się pomyślnie. Twoje magiczne liczby to 06 i 10, twoje magiczne dni to 03, 05, 12, 17, 22, 27 i 28 marca, twoje zgodne znaki to Strzelec, Baran i Bliźnięta, twoje liczne kolory to żółty i pomarańczowy, a twoim ochronnym archaniołem jest Metatron. Marzec oznacza całkowite odkrycie siebie na nowo i pozostawienie wszystkiego, co negatywne, za sobą. Zadbaj o problemy z mózgiem i plecami. Staraj się przestrzegać diety i ćwiczyć więcej, aby nie doświadczyć problemów związanych z lękiem i depresją. W miłości marzec będzie miesiącem ulotnych podbojów. Więc staraj się dobrze bawić i nie trzymaj się partnera, który Ci nie odpowiada. Spotykaj ludzi, którzy są z Tobą najbardziej zgodni.

Masz w swoim znaku zodiaku Tarota kartę „gwiazdy”, która mówi ci, że nadszedł czas, aby mieć dobre nastawienie i rozwijać się zawodowo. Powodzenia będzie Ci towarzyszyć przez cały marzec. Twoje magiczne dni to 1, 7, 15, 21 i 26 marca. Twoje liczby to 04 i 25, twoje kolory to czerwony i żółty, kompatybilne znaki to Baran, Byk i Koziorożec, a twoim archaniołem stróżem jest Metatron. Ten miesiąc marzec będzie miesiącem transformacji Twojego znaku, co oznacza zmianę we wszystkim, co dotyczy Twojej miłości i życia zawodowego. To będzie 31 dni, które odcisną piętno na Twoim życiu, dlatego bardzo ważne jest, abyś zawsze dokładnie przemyślał decyzje, które podejmiesz. Zaproponują Ci inną pracę z lepszą płacą, co będzie dla Ciebie wyzwaniem. Najważniejszą rzeczą w tym miesiącu jest zamknięcie postępowań prawnych lub problemów.

READ  Shakira i Gerard Pique: Analiza ciała ujawnia, kiedy przestali kochać

W tym miesiącu dzięki wibrującej energii karty Koło Fortuny zbierzesz obfitość, na jaką zasługujesz. Twoje szczęśliwe dni to 01, 04, 09, 16, 22 i 25. Twoje szczęśliwe kolory to czerwony i niebieski. Twoja najlepsza kompatybilność miłosna dotyczy znaków Wodnika, Bliźniąt i Raka. Twoje szczęśliwe liczby to 29 i 33. Wykorzystaj możliwości, jakie niesie ze sobą ten miesiąc, aby podejmować mądre decyzje i cieszyć się otaczającą Cię pozytywną energią. Pierwszego dnia marca obsyp się żółtymi kwiatami i zapal świecę w tym samym kolorze. Skorzystaj z tej linii, aby się rozwijać, nawiązywać kontakt z wpływowymi ludźmi, a nawet zmieniać pracę. Twój dar połączenia otwiera drzwi. Będziesz miał 31 dni pełnych miłości i możliwości z bardziej stabilnym partnerem, nawet planując zakup domu lub mieszkania.

Karta „El Mundo” wzniesie Cię na nowy poziom. Twoje najlepsze dni to 1, 07, 10, 20, 21 i 25. Twoje kolory obfitości to czerwony i pomarańczowy. Ten miesiąc będzie pełen radykalnych przemian. Twoje magiczne liczby to 18 i 23. Najlepsza kompatybilność miłosna dotyczy Ryb, Barana i Koziorożca. Musisz kontrolować swoją zazdrość i impulsy u partnera, aby pozostać zakochanym i szczęśliwym. Uważaj, bo miłość z przeszłości powróci, ale jeśli raz cię skrzywdził, zrobi to ponownie. Pierwszego dnia marca zapal żółtą świecę i noś w torebce zieloną cytrynę, aby odciąć się od zazdrości. Zadbaj o swój układ nerwowy i hormony oraz trzymaj się diety. Utrzymuj pozytywne nastawienie i skup się na swoich celach. Musisz popracować nad swoim rozwojem zawodowym, aby zamknąć nowy biznes.

Czas rozwiązać umowy i osiągnąć awans zawodowy; Możesz wykorzystać fakt, że jesteś ogniem zodiaku. „Świat” to Twoja karta Tarota, która daje Ci pewność siebie i popycha Cię do bycia lepszym we wszystkim, co robisz. Twoje szczęśliwe liczby na ten tydzień to 03 i 07. Pomarańcz i biel pomogą Ci zabłysnąć, osiągając swoje cele i nie oglądając się za siebie. Twoje magiczne dni to 03, 05, 11, 12, 21 i 27. Baran, Lew i Koziorożec to najbardziej zgodne znaki w miłości. Poczujesz się zagubiony w swoim związku, ale przed podjęciem drastycznych decyzji przeanalizuj swoją sytuację. Dla singli nadchodzi znak miłości powietrznej. Na początku miesiąca zapal żółtą świecę i noś srebrną monetę, aby przyciągnąć bogactwo. Spłacisz dotychczasowe długi i otrzymasz niespodziewane pieniądze.

READ  W wieku 36 lat zmarła Cecilia Priego, aktorka filmu „La Reina del Sur”.

Karta Wstrzemięźliwość wzywa do wytrwałości i cierpliwości. W tym miesiącu osiągniesz rozwój zawodowy, więc nie bój się zrobić kroku do przodu. Liczby 05 i 16 przyniosą Ci szczęście w dziedzinie finansów. Przygotuj się na podwyżkę wynagrodzenia lub nawet nowe źródło dochodu. Wykorzystaj dni 01, 07, 09, 15, 21, 23 i 27 na podjęcie ważnych decyzji dotyczących nowych projektów. Czerwień i zieleń przyciągną pozytywną energię i dobrobyt. Osoba Barana lub Lwa pomoże Ci rozwijać się zawodowo. Twoja najlepsza kompatybilność miłosna dotyczy znaków Barana, Byka i Bliźniąt. Na początku miesiąca użyj dużej ilości perfum i zapal żółtą świecę, aby wnieść do swojego życia obfitość i dobrobyt. Uważaj na ekscesy, bo czeka na Ciebie wiele przyjęć.

Powodzenia się do Ciebie uśmiecha, wykorzystaj okazję i poszukaj lepiej płatnej pracy. Pamiętaj, Twój talent i profesjonalizm są na wagę złota. Karta „Sąd” przedstawia Twoją ścieżkę do transformacji w tym miesiącu. Strzelec, Byk i Bliźnięta będą Twoimi sojusznikami, którzy zapewnią Ci bezwarunkowe wsparcie. Twoje magiczne liczby to 17 i 31, zagraj nimi, a wygrasz. Żółty i pomarańczowy aktywują twoją aurę. Możliwość zakupu domu pojawia się, ale zachowaj to w tajemnicy, aby uniknąć zazdrości. Twoje szczęśliwe dni to 01, 08, 10, 15, 18, 23 i 27. Na początku miesiąca załóż na prawą kostkę czerwoną wstążkę z trzema węzłami, aby przyciągnąć pozytywną energię. Unikaj zaborczości i kłótni z partnerem. Cieszcie się więzią, która ich łączy, bo w ich życiu niespodziewanie pojawi się ciąża.

Twój miesiąc urodzenia niesie ze sobą potężną energię karty „La Torre”, która zwiastuje niespotykany wcześniej postęp w Twoim życiu zawodowym i gospodarczym. Pamiętaj, że energia wszechświata jest po Twojej stronie. Pomarańcz i czerwień pomogą Ci odkryć siebie na nowo i osiągnąć sukces. Twoje szczęśliwe liczby to 12 i 24. Eksperymentuj ze swoim stylem, odważ się zmienić swój wizerunek i odkryj nowe możliwości. Pierwszego dnia miesiąca nosi czerwoną wstążkę na lewej kostce i nosi srebrną monetę, aby odpędzić złe uczucia. Twoja najlepsza kompatybilność miłosna dotyczy znaków Barana, Raka i Skorpiona. Ciesz się romantycznymi chwilami ze swoim partnerem, ponieważ jest to idealny czas na sformalizowanie związku. Dbaj o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, regularnie ćwicz i utrzymuj pozytywne nastawienie.