6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zdrowie i dobre samopoczucie pokoleń

Najnowsze badanie przeprowadzone przez Obserwatorium Pokoleń i Talentów: „Zdrowie pokoleniowe i dobre samopoczucie w miejscu pracy”, przeprowadzone z Europejskim Uniwersytetem jako partnerem akademickim i Standardy HR Jako Partner Technologiczny byłeś motywem przewodnim naszego programu HR Forum w tym sezonie Radio DC z ręki Frances Garcia Herzałożyciel i CEO firmy Forum HR obok Obserwatorium generacji i talentów.

Zuzanna TurrellI Menedżer ds. ludzi i dobrego samopoczucia ENAGÁSZacząłem przede wszystkim od opinii o badaniu zdrowia i dobrego samopoczucia pokoleń. „Badanie dodaje interdyscyplinarne spojrzenie na zdrowie każdego pokolenia i ma perspektywę dla wszystkich mistrzów. Dla nas informacje, które nam przekazujesz, są gwarancją, że uda nam się dostosować nasze programy zdrowotne i będziemy w stanie działać w takiej perspektywie, jaką chcemy.”
dla tej części, Elena CascantePartner zarządzający Obserwatorium Pokoleń i Talentów stwierdził, że badanie pomaga „postawić diagnozę z naukową dokładnością”. „Wierzymy, że te badania wnoszą wkład w różne obszary związane z promowaniem zdrowia ludzi”. Wyjaśnij, że od pierwszej chwili musieli słuchać i działać z perspektywy HR oraz zrozumieć, jaki jest priorytet dla zdrowia pięciu pokoleń.
Po pierwszej części programuI Ciąża Martin de BustamanteI Były Prezes AESPLA i Członek Komitet Ekspertów ds. Zdrowia i Opieki Społecznej Pokolenia kładły nacisk na zdrowie. „Badanie ma na celu przedstawienie motywacji i zainteresowań pracowników” przy ustalaniu polityk dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia. Podobnie Bustamante wyjaśnił, że model pokazuje, że zdrowie zawsze funkcjonowało, ale wcześniej nie było świadome w organizacjach.

Ostatecznie audycja zakończyła się interwencją: Piotra BeaumarisaEmerytowany i wolontariusz SECOT. „Nie ma wątpliwości, że zdrowie fizyczne jest bardzo ważne, ale jest inne zdrowie, które jest trudne do wyleczenia, a jest nim zdrowie psychiczne. Od SECOT wykonaliśmy pracę w przejściu z życia zawodowego na emeryturę (…) i zdaliśmy sobie sprawę, że zdrowie psychiczne wpływa na ludzi”.

READ  Całkowicie zdrowy embrion dinozaura znaleziony w skamieniałym jaju - naucz mnie o nauce

Posłuchaj pełnego programu tutaj: