30 kwietnia, 2024

Żadnych komplikacji!  Ameryka miażdży Nową Anglię w pierwszym meczu ćwierćfinału Concahambras

Żadnych komplikacji! Ameryka miażdży Nową Anglię w pierwszym meczu ćwierćfinału Concahambras

the Orły Lecą do Foxboro. Klub Ameryka Kruszenie w domu Nowa Brytania 0-4 w pierwszym meczu Mistrzowie Concaçy. Gdzie Chicot Calderon Zadebiutował jako król strzelców drużyny Azulcrema.

Henry Martin otworzył wynik na stadionie Gillette w 15. minucie po genialnym podaniu Javiro Delrossona, które dało Azulcremie przewagę. Napastnik strzelił w środek i posłał piłkę do bramki Nowej Anglii.

Ze swojej strony w 24. minucie kubańska drużyna strzeliła drugiego gola, gdy Henry Martin rzucił piłkę do Alejandro Zendejasa, na co amerykański zawodnik bez wahania odpowiedział i krzyknął lewą nogą.

W drugiej połowie Richard Sanchez posłał piłkę w pole karne przeciwnika, a po błędzie bramkarza Chicota Calderona wykorzystał piłkę i odepchnął ją, zdobywając trzeciego gola dla Azulcremy. Warto odnotować, że jest to pierwszy gol byłego Chivy w koszulce Las Aguilas.

Ze swojej strony sędziowanie było w tym pojedynku kontrowersyjne, a w jednym zagraniu Frioni nadepnął na Sebastiana Caceresa, co wywołało burzę, a koledzy z drużyny zaczęli się przepychać, aż sędzia centralny zauważył faul, jednak nie było kartki ochronnej.

Jedną z postaci drużyny Coapa był niewątpliwie Luis Ángel Malagón, który dwukrotnie uniemożliwiał piłce wpadnięcie piłki do własnej siatki. Z kolei w 86. minucie amerykańscy kibice byli na trybunach i wyciągnęli bomby dymne.

Ale to nie wszystko, zmiany wprowadzone przez Andre Jardine'a i Briana Rodrigueza przyniosły skutek, wbijając czwarty gwóźdź do trumny Nowej Anglii.

Ameryka bez presji leci do półfinału ConcaChampions, a rewanż odbędzie się w najbliższy wtorek, 9 kwietnia na stadionie Azteca.

Możesz być także zainteresowany: Javier Aguirre przed finałem Copa del Rey: „W moim domu wszystko było z siłowni”

READ  "Złożyli dużo jaj... Powinniśmy znosić więcej"