30 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xiaomi nadal jest na pierwszym miejscu w Hiszpanii, ale w Europie spadła o prawie 40%

Złe dane od Xiaomi w Europie, które w Hiszpanii wciąż zajmuje pierwsze miejsce na rynku przed Samsungiem na drugim, a Apple na trzecim.

Wygląda na to że Xiaomi robi świetną robotę w Hiszpanii Przynajmniej pod względem sprzedaży telefonów komórkowych nie jest to nic nowego, ponieważ w lutym ubiegłego roku producent kierowany przez Lei Jun po raz pierwszy zdołał awansować. Nr 1 na hiszpańskim rynku smartfonówA Centrum Doskonałości nadal w II kwartale 2022 r. Właśnie skończyłem.

Koledzy powtórzyli Xiaomi 4 Mię Przed każdym śladem studium KontrapunktBadania co zostało ostatecznie potwierdzone Znaczące pogorszenie otoczenia makroekonomicznego Również w Europie Spadek kapitału w sprzedaży smartfonów o 11% rok do rokunic mniej.

Xiaomi pada pieniądze

Chociaż stało się to z krachem w Europie, Xiaomi nadal bardzo dobrze radzi sobie w Hiszpanii.

Po krótkim okresie To Xiaomi Hiszpania świętowała Kamień milowy w twoim Oficjalne konto na Facebooku Z wizerunkiem promocyjnym, choć pewne jest, że Xiaomi nie może zbyt wiele świętować przynajmniej jako matryca w Europie, bo na starym kontynencie podpis Haidian Nie przestał zauważalnie się rozładowywać Pogarsza go stale spadający rynek.

W każdym razie zacznijmy imprezę To prawda, że ​​te pomniki należy celebrować Kiedy to się dzieje, zwłaszcza, że ​​przewyższa konkurencję, np. Samsung i Apple drugie i trzecie miejsce w Hiszpanii W związku z tym nie jest to wcale proste:

Xiaomi jest numerem 1 w Hiszpanii

Zdjęcie promocyjne zamieszczone przez Xiaomi z okazji pierwszego miejsca w Hiszpanii.

Ta bestia Xiaomi Redmi nie została jeszcze wprowadzona, ale już eksplodowała w AnTuTu

Analizując rynek telefonów komórkowych w Europie, prawda jest taka Liczby wcale nie są zachęcające i z pewnością pogorszą je masowa inflacja i niepewność Od czasu inwazji Rosji na Ukrainę na początku roku na kontynencie panują napięcia geopolityczne. Ponadto mamy już poprzednie zaległości, z Problemy z dostawami, kryzysy chipowe i przestoje w Azji z powodu mutacji koronawirusa.

READ  Rośnie zainteresowanie inwestorów zagranicznych meksykańskimi papierami dłużnymi

Nie będzie łatwo wrócić do wczorajszych liczb i zobaczyć to przede wszystkim Skumulowało się już kilka kwartałów stratA w tych miesiącach kwietnia, maja i czerwca europejski rynek smartfonów spadek o 11% rok do roku Z 45 mln sprzedanych sztuk w II kwartale 2021 r. do 40,3 miliona jednostek Od tego drugiego kwartału 2022 r.

Rynek telefonii komórkowej w II kwartale 2022 r.

Sprzedaż telefonów komórkowych w Europie w drugim kwartale 2022 r., według Counterpoint Research.

z Jeśli chodzi o Xiaomi, jego upadek w Europie jest najbardziej oczywisty W przypadku wszystkich producentów zarejestruj a -39% r/r Dostarczono zaledwie 7,5 miliona sztuk, w porównaniu do ponad 12 milionów sztuk w tym samym okresie poprzedniego roku.

OPPO spada o 26%a także reszta producentów na zewnątrz „najlepsza piątka” Co stanowi -11% globalnego rynku, pozostawiając tak realme, która odnotowała największy wzrost, 21%przy czym Apple rośnie o 3% rok do roku, a Samsung o kolejne 9% po pozytywnej stronie medalu.

Liczby nie kłamią, a wykres jest bardzo wyraźny i pokazuje Rynek zdecydowanie się boi I że dostawy mobilne drastycznie spadły, odkąd osiągnęły swój ostatni szczyt pod koniec 2021 roku. Zobaczymy, czy kolejne kampanie pokazowe od Czarny Piątek I tym podobne promowanie sprzedażychociaż trzeba będzie poczekać kilka miesięcy, aby kontynuować analizę z coraz większą liczbą liczb na czerwono… zła rzecz!

To najlepiej sprzedające się marki telefonów komórkowych w Hiszpanii: wzrost o 1000%, spadek Apple i Samsung