1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Luisito Comunica ujawnia strategię pozycjonowania YouTube

  • Dziś, Na Instagramie Luisito Comunica ma 32,2 mln obserwujących, podczas gdy na TikTok ma 15,3 mln obserwujących.

  • Według niedawnego raportu na całym świecie jest ponad 200 milionów twórców treści przeznaczonych dla wszystkich rodzajów odbiorców.

  • W Ameryce Łacińskiej ponad 80 procent młodych ludzi w wieku od 16 do 30 lat chce zostać twórcami treści.

Luisito Comunica opowiedział o swojej strategii pozycjonowania na YouTube. Dziś jest to jeden z twórców or influencerzy Najczęściej obserwowany i najlepszy serwis społecznościowy, z YouTube, Instagram i TikTok to miejsca, w których jest najczęściej oglądany.

Czyli od kilku lat mówimy o momencie, w którym sieci społecznościowe (Facebook, Twitter, Instagram itp.) są już przestrzenią dla brandingu i w tym sensie twórcy treści odgrywają w tych strategiach bardzo ważną rolę .

Z drugiej strony to są czasy influencerzyTak bardzo, że nowe generacje, Generacja Z i Generacja T, mają fakt, że stają się przyszłymi twórcami treści na swoim osobistym radarze.

W ten sposób dał to poznać Konsultacja porannafirma konsultingowa, która za pomocą ankiety ujawniła, że ​​w regionie Ameryki Łacińskiej ponad 80 procent młodych ludzi w wieku od 16 do 30 lat chce zostać osobistościami w mediach społecznościowych.

Podobnie dane z SocialPubli poinformował, że w 2021 r. Influencer Marketing Z 9,7 mld USD w 2020 r. do 13,8 mld USD; Szacuje się jednak, że do końca 2022 r. liczba ta osiągnie 15 miliardów dolarów.

W tym kontekście Luisito Comunica jest jedną z najpopularniejszych i obserwowanych osobowości internetowych w Meksyku. The wpływowy Może pochwalić się, że na Instagramie ma 32,2 mln obserwujących, podczas gdy na TikTok ma 15,3 mln obserwujących. Ze swojej strony YouTube ma 39 milionów subskrybentów mieszkających na jego kanale.

Oprócz bycia twórcą treści o najwyższych dochodach, Według niedawnego raportu zarabia od 49,7000 do 785,5000 dolarów miesięcznie.

READ  El precio del dólar hoy martes el peso inicia con descenso

Taka była strategia pozycjonowania Luisito Comunica na YouYube

W niedawnym wywiadzie z podcaster Juan Lumpana, Luisito Comunica ujawnia swoją strategię pozycjonowania na YouTube, najbardziej dochodowej platformie do tej pory. wpływowy.

Patrząc na falę twórców treści żyjących dzisiaj w sieciach społecznościowych, Luisito Comunica wskazuje „Dziś widzi mnie 800 000 osób i wtedy wszystko zależy od tytułu, miniatura jest bardzo ważna, jakie słowo napiszesz wielkimi literami”.

@Joanlombana.mercatitlan Klucz do oglądania filmów # wiesz #contentcreators #gwiazdy # ajat #Biznes Umieść tweeta ^ Steven Universe – El Dre
@Joanlombana.mercatitlan

Ten rodzaj wideo zamienia się w VIRAL #gwiazdy # wiodące firmy #contentcreators #Biznes # ajat Umieść tweeta

? Małpy, które biegają wokół małp — Kevin MacLeod i Kevin the Ape

W dzisiejszych czasach powszechnie wiadomo, że marki stosują wszelkiego rodzaju strategie, aby pozycjonować się w preferencjach konsumentów, a sieci społecznościowe są niewątpliwie ważną wizytówką w dotarciu do niszy nowych klientów.

Jednym z najbardziej znanych przypadków była sprawa Pepsi, która połączyła się z tiktoker Khabe nieuważany za „Króla TikToka”, który zdecydował się na współpracę z nim, aby zapowiedzieć jeden ze swoich najnowszych produktów, Pepsi Nitro.

To samo stało się z Binance, firmą, która wykorzystała popularność Khaby Lame, zaprojektowała swoją strategię treści, aby rozmawiać na tematy takie jak Web 3.0, Metaverse, NFT i inne.

Niewątpliwie bardziej niż platforma społecznościowa, portale społecznościowe przeszły transformację w taki sposób, że zdaniem niektórych specjalistów wkrótce staną się oryginalnymi przestrzeniami dla e-commerce.

Czytaj teraz: