29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xbox 360 zamknie swój cyfrowy sklep po prawie 20 latach.  Oto, co stanie się z twoimi grami i zawartością do pobrania

Xbox 360 zamknie swój cyfrowy sklep po prawie 20 latach. Oto, co stanie się z twoimi grami i zawartością do pobrania

Koniec epoki. Począwszy od lata 2024 r. nie będzie już można kupować gier na konsolę Xbox 360, treści cyfrowych ani filmów za pomocą konsoli lub urządzenia. Alternatywa internetowa. Jeśli interesuje Cię coś, co jest w sklepie od lat, cokolwiek to jest, masz mniej niż rok, aby to kupić. Ogromny margines, bez względu na to, jak na to spojrzeć. Ale to nie znaczy, że Microsoft ignoruje konsolę czy gry, Ani jego zawodnicy. Jego sugestia przez pokolenia nadal obowiązuje.

podczas Oficjalna strona Xboxa Wyznaczono datę zamknięcia otwartego od 2005 roku Sklepu Cyfrowego Xbox 360. Kluczowym dniem będzie 29 lipcawięc po tym Niemożliwe jest uzyskanie jakiegokolwiek elementu cyfrowego. Oczywiście wszystkie gry, które już posiadamy, oraz zawartość do pobrania (DLC) będą nadal działać, podobnie jak ich usługi online. Jednak filmów cyfrowych nie będzie można oglądać na konsoli Xbox 360. W szczególności na tej konsoli.

Co to znaczy? Jeśli masz Xbox One lub Xbox Series X/S, nie zauważysz zmiany dzięki kompatybilności wstecznej: wszystkie gry na Xbox 360 dostępne na konsolach Microsoftu nadal będą w sprzedaży, jakby nigdy nic. Jeśli masz Xbox 360, to tak Pełne ostatnie wezwanie Aby uzyskać te gry, których Microsoft nie zdołał odzyskać.

W rzeczywistości niektóre wstecznie zgodne gry na konsolę Xbox 360 są dostępne tylko w formacie fizycznym (Mortal Kombat vs. DC Universe nie można kupić cyfrowo). A wszystkie gry i treści do pobrania, które już mamy, cyfrowe lub fizyczne, możemy cieszyć się i grać online, a jeśli je usuniemy, będziemy mieli możliwość ponownego pobrania.

READ  Lenovo Tab P11 Pro: Spójrz na wydajność podczas korzystania z Free Fire, Asphalt 9 i COD Mobile | Meksyk | Hiszpania | ZABAWA SPORTOWA

Zła wiadomość: gry, które nie są wstecznie kompatybilne lub nie zostały ponownie wydane lub zremasterowane, takie jak Street Fighter X Tekken, nie będą już dostępne do zakupu od 29 lipca. A jeśli zostały nam jeszcze jakieś myśliwce do kupienia, czas poważnie zastanowić się nad przeprowadzką lub założyć, że nie będziemy ich mieć na Xboksie 360.

Jeśli chodzi o filmy cyfrowe, nie można ich już kupować, wypożyczać ani oglądać z konsoli Xbox 360, ale te, które mamy Będzie nadal działać z Xbox One, Xbox Series X / S lub z Windows. Biorąc pod uwagę, ile deszczu minęło od premiery drugiej konsoli do gier Microsoftu, być może czas poszukać następcy konsoli z 2005 roku.

Odbiór dokumentów: Masz czas do 29 lipca 2024 r., aby przejrzeć gry cyfrowe, które chcesz pobrać na konsolę Xbox 360. Od tego momentu nadejdzie czas na poszukiwanie fizycznego zamiennika i trzymanie kciuki za włączenie DLC i rozszerzeń. Ale z drugiej strony, jeśli chcesz grać w wersję Red Dead Redemption na konsolę Xbox 360 lub jakąkolwiek grę kompatybilną wstecznie, możesz nadal kupować ją od tej daty na konsoli Xbox One lub Xbox Series X/S.

Zamknięcie sklepu cyfrowego nie jest powodem do świętowania, ale trzeba przyznać, że Xbox zdołał uratować setki klejnotów i zapewnił opcje, marżę i środki na to. Xbox 360 nadal dostarcza wspaniałych przygód Zabawne gry internetowe.

W ExtraLife | Za to wszystko zapamiętamy Xboksa 360

W ExtraLife | Xbox osiągnął niemal bezbłędną zmianę pokoleniową dzięki Smart Delivery, a także przełamuje nowe bariery w branży gier wideo.