21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowym wyzwaniem dla speedsterów jest dążenie do intymnych relacji w jak najkrótszym czasie

Nowym wyzwaniem dla speedsterów jest dążenie do intymnych relacji w jak najkrótszym czasie

Baldur’s Gate 3 jest na rynku od niespełna miesiąca i trochę sprinty Udało im się już ukończyć grę w jak najkrótszym czasie. Podświetlanie użytkownika wodaKto nie jest sprawiedliwy Udało mu się to zrobić w 10 minutale osiągnął to również wNowa kategoria” W prędkość bieguktóra nastawiona jest na nawiązywanie intymnych relacji w jak najkrótszym czasie.

W tym „Nowa kategoriaMai również postawiła się na pierwszym miejscu, osiągając jak najkrótszy czas Zajęło mu to tylko osiem minutDzięki zastosowaniu w grze kilku mistrzowskich zaklęć.

Aby osiągnąć tę emocjonującą scenę z Lae’zelem, Mae przeszła przez wczesne obszary gry, pomijając niektóre szczegóły misji i Maksymalnie przyspiesz dialogi z postaciami. Ponieważ jest to gra RPG, zwykle jest wiele rozmów i opcji interakcji z postaciami niezależnymi. Również , szybki biegacz Zwróć szczególną uwagę na ruchy kamery i myszy. Używając przedłużonego skoku, był w stanie pokonywać duże odległości w krótszym czasie.

Opierając się na tych ruchach i unikając dialogu, Mae udaje się prosto na Strzaskaną Plażę. Stamtąd udaje się do miejsca, w którym przebywa Liesel, towarzyszka, którą uwolnimy i która będzie nam towarzyszyć w naszej przygodzie. Po uratowaniu jej z więzienia, Mai uwodzi ją przez 5 minut. By zdobyć ich zaufanie i podziw. Po konfrontacji z orkami przed Szmaragdowym Gajem, która jest niezbędna i nie można jej pominąć, intymny cel między bohaterem a wojownikiem zostaje osiągnięty.

Po tej przygodzie Lazel będzie wspólniczką i poprosi bohaterkę, aby odwiedził ją w nocyco doprowadzi do zakończenia intymnego spotkania prędkość biegu Plan.

Dzięki temu osiągnięciu May jako pierwsza osiągnęła ten cel w rekordowym czasie, pokonując go w zaledwie osiem minut. Obecnie jest rekordzistą świata w tej kategorii po Userze Oficjalny Th3Vale zaproponować to wyzwanie sprinty.

READ  Przygotuj się! Xbox ujawni kampanię Halo Infinite za kilka godzin

Baldur’s Gate 3 jest oficjalnie dostępny dla wszystkich graczy PS5 6 września.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx