27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wystawa polskich uczelni w Buenos Aires

Wystawa polskich uczelni w Buenos Aires

Spotkanie zostało zorganizowane przez Ambasadę RP w siedzibie Związku Polarnego w Republice Argentyny, przy licznym udziale argentyńskich studentów i absolwentów. Po słowach powitania ambasador Aleksandry Piątkowskiej, dyrektor NAWA Hannah Reczulska wspomniała o doświadczeniach studiowania w kraju, o którym wiedzieli naukowcy miary Kopernika i Marii Skłodowskiej-Curie.

Obecnie Polska ma ich więcej 80 000 zagranicznych studentów I 700 programów do nauki języka angielskiego. Istnieją propozycje dla tych, którzy chcą podjąć karierę naukową i karierę związaną z rynkiem pracy. We wszystkich przypadkach Doktoraty są bezpłatne.

Dodatkowo posiadacze wizy studenckiej otrzymują bonusy i zniżki na przejazdy komunikacją miejską. Dokument ten umożliwia im pracę w trakcie studiów.

Narodowy Instytut Wymiany Akademickiej powstał w 2017 roku z myślą o umiędzynarodowieniu polskiego szkolnictwa wyższego i nauki. Posiada programy stypendialne dla naukowców, studentów i wszystkich chcących uczyć się języka polskiego, a także programy dla uczelni wyższych.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat stypendiów w Polsce, wejdź tutaj.

READ  Brazylia przegrała z Polską w finale Mistrzostw Świata w Siatkówce