3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wynik minuta po minucie i wyniki Superpucharu Hiszpanii Classic 2024

Wynik minuta po minucie i wyniki Superpucharu Hiszpanii Classic 2024

Realu Madryt i Barcelony Zmierzą się ze sobą w niedzielę 14 stycznia w nowej edycji hiszpańskiego piłkarskiego Clasico, odpowiadającej finałowi ligi hiszpańskiej. Superpuchar Hiszpanii 2024 Spór w Riyadzie w Królestwie Arabii Saudyjskiej.

Madryt jest mistrzem Puchar Króla 2022/23odpadła w półfinale Atletico Madryt (5-3) W spornej czwórce na Bliskim Wschodzie tytuł zdobyła natomiast drużyna Blaugrany Liga W najnowszym wydaniu pochodzi z przepełnienia Osasuna (2-0).

Kanały, które można oglądać w telewizji w Meksyku i USA: Real Madryt vs Barceloma Classic

Finał Superpucharu Hiszpanii pomiędzy Realem Madryt a Barceloną rozpocznie się o 14:00 czasu wschodniego i 13:00 w Meksyku.

Pojedynek będzie można oglądać na żywo w ESPN+, ESPN 2, ESPN Deportes i Fubo Sports Zjednoczone państwoW tym samym czasie Meksyk Można go oglądać w Sky Sports HD.

Finał Superpucharu odbędzie się pomiędzy Madrytem a Barceloną

Wielki finał pomiędzy Realu Madryt i BarcelonyOK Superpuchar Hiszpanii 2024Odbędzie się ono w Al Awal Park w Riyadzie w Arabii Saudyjskiej, czyli miejscu, w którym drużyna gra u siebie. Zwycięstwo Cristiano Ronaldo.

Mecz Realu Madryt i Barcelony: transmisja na żywo, minuta po minucie

Blog na żywo: 1168

READ  Jaka jest prognoza Chino Maidana na walkę Canelo z Golovkinem?