3 maja, 2024

Dzisiejsze mecze: Toluca vs Ameryka: podsumowanie, gole i najlepsze mecze z pierwszego etapu półfinałów Apertury 2022

Wynik końcowy: Ameryka 1-2 Toluca | Półfinał IDA, Liga MX Apertura 2022

przyjaciele jasna marka Dziękuję bardzo za oglądanie minuta po minucie Od pierwszego etapu półfinałów Apertury 2022 Czerwone Diabły Toluca nieco przewyższają Amerykańskie Orły na Nemesio Diez Square.

90 + 6′ | Toluca 2-1 Ameryka | Mecz kończy się na stadionie Nemesio Diez, dobry mecz, który zdeterminuje całą najbliższą sobotę na stadionie Azteca.

90 + 4′ | Toluca 2-1 Ameryka | Thiago Volpi uderza twardą piłką po rzucie wolnym Rogera Martineza. blisko Ameryki.

90′ | Toluca 2-1 Ameryka | Sześć dodatkowych minut zostało dodanych do tego pierwszego przystanku.

86′ | Toluca 2-1 Ameryka | Poważny cios między Henrym Martinem a Thiago Volpim, z brazylijskim bramkarzem słabo wypadającym i już leczonym przez personel medyczny.

82′ | Toluca 2-1 Ameryka | Orły nadal naciskają na ostatnią część meczu w Bombonerze. Demony mogą opuścić Amerykę żywa z piekła.

78′ | Toluca 2-1 Ameryka | GOOOOOL AMERYKI! Emilio Lara pozbywa się swojego błędu i wprowadza do meczu Amerykę, obrońca zamyka klamrę po świetnym pokazie Henry’ego Martina z lewej strony.

76′ | Toluca 2-0 Ameryka | Brian Rodriguez uderzył go w pole karne, a Thiago Volpi, bardzo czujny, wykonał rzut rożny. Docelowa szansa dla Ameryki.

70′ | Toluca 2-0 Ameryka | Diabły wydają się groźne w kontrataku, Jean Menes zostaje sam i po dobrej obronie Ochoa unika trzeciego gola Toluki.

65 '| Toluca 2-0 Ameryka | Podwójna modyfikacja przez Amerykę. Diego Valdes i Jonathan Rodriguez opuszczają boisko; Wchodzi Brian Rodriguez i Roger Martinez.

60′ | Toluca 2-0 Ameryka | Pedro Aquino, który niedawno wszedł na boisko, został skarcony za trudne postępowanie z Menesami.

56′ | Toluca 2-0 Ameryka | Gwizdek VAR wydaje się nie na miejscu W szkarłatnym wyniku kontynuujemy 2:0 na korzyść Toluki.

READ  Bramkarz Querétaro sprawia, że ​​niedźwiedź z 2022 r. wychodzi szeroko w pierwszej połowie

54 '| Toluca 3-0 Stany Zjednoczone | GOOOOOL TOLUKI! Camilo Sanvezzo odchodzi sam po błędzie Cceres i zajmuje trzecie miejsce. Obrona Ameryki znowu popełnia błąd i diabły mogą remisować.

52’| Toluca 2-0 Ameryka | Diego Valdes pozostaje przed bramką i posyła piłkę w bok. Zwiedzającym brakuje czegoś oczywistego.

47 '| Toluca 2-0 Ameryka | Orły próbują objąć prowadzenie z powodu wad na tablicy wyników na początku drugiej połowy w stanie Meksyk.

46′ | Toluca 2-0 Ameryka | W Bombonerze wznowiono działania, a Ameryka musi wejść do gry.

Toluca kontra Am

Tak Toluca powitała dziś swoich fanów w Nemesio Diez

45 + 3′ | Toluca 2-0 Ameryka | Gwizdek kończy tę intensywną pierwszą połowę, Toluca wygrywa ją z mocą.

42 '| Toluca 2-0 Ameryka | Gol Toluca! Leonardo Fernandez dorzuca piłkę i oszukuje Guillermo Ochoa. Toluca wygrała już o dwa przed niepokonaną atmosferą na Nemesio Diez.

40′ | Toluca 1-0 Stany Zjednoczone | Kara dla Toluki! Emilio Lara popełnia błąd i mija Menesesa w polu karnym. Złota szansa dla Toluki.

35 '| Toluca 1-0 Stany Zjednoczone | Diabły dobrze radzą sobie z piłką, bo w wyniku gola uznali się za lepszych od Ameryki.

31 '| Toluca 1-0 Stany Zjednoczone | Teraz kartą jest Carlos Guzmn do lekkomyślnego zamachu w środku pola.

26 '| Toluca 1-0 Stany Zjednoczone | Harriet Ortega kopie Henry’ego Martina i beszta.

23 '| Toluca 1-0 Stany Zjednoczone | GOOOOOL TOLUKI! Precyzyjny środkowy obrońca Leo Fernandeza i Harriet Ortega finiszowali w polu karnym po faulu Guillermo Ochoa. Najpierw uderz demony na nieruchomym kawałku.

22 '| Toluca 0-0 Ameryka | Richard Snchez obcina prowadzenie, a Paragwaj jest pierwszym, który zapisze się na zobowiązanie.

19 '| Toluca 0-0 Ameryka | Diabły są groźne przy stałych fragmentach po toksycznym dośrodkowaniu Leo Fernandeza, które Ortega odbija, a Guillermo Ochoa trzyma piłkę.

READ  MBAPPÉ w końcu wyjaśniło: dlaczego chciałeś przejść do Realu Madryt w 2021 roku i podpisać nowy kontrakt z PSG w 2022 roku?

13 '| Toluca 0-0 Ameryka | W Toluca intensywność nie spada, a żaden gracz na boisku nie jest uważany za martwą piłkę. Jak na razie dobra gra.

06 '| Toluca 0-0 Ameryka | Goście są łatwo ustawiani przed szkarłatną bramką, a teraz Diego Valdes strzela z dystansu. Toluca uratowana.

05 '| Toluca 0-0 Ameryka | Najpierw ostrzega orły, a właściwie rozkazuje Thiago Volpi. Alejandro Zendegas wpada z prawej strony, a kiedy wchodzi w pole, strzela, a brazylijski bramkarz dobrze reaguje.

03 '| Toluca 0-0 Ameryka | Świetna atmosfera na Nemesio Diez, która za każdym razem wywiera dużą presję na drużynę gości. Intensywny mecz zaczyna się tam, gdzie Toluca jest nieco lepsza.

01 '| Toluca 0-0 Ameryka | Marco Antonio Ortiz Nava gwizdał na początku pierwszego etapu półfinału Apertury 2022, piłka toczy się już w Nemesio Diez. mecz!

Od kiedy twarze widziano w półfinałach?

Ameryka i Toluca spotykają się w półfinale po raz pierwszy od Apertury 2013. Dziewięć lat temu Orły zakwalifikowały się do wielkiego finału z wynikiem 3-2 (2-1 dla Devils w Nemesio; 2-0 dla Eagles w Azteca).

W sumie będzie to czwarty półfinał, który zostanie rozstrzygnięty. Oprócz wspomnianego A2013, Zderzyli się w 2012 Apertura (Toluca prowadził 3-2 w dwumeczu) i na Verano 1998 (Diabły wygrywają 3-1 w dwumeczu.)

READ  Mathias Foso ożywił taniec „Niedźwiedzia polarnego” podczas ślubu Bonnie Ruiz

Tak Ameryka trafiła do Bombonera

Jak obie drużyny dotrą do tego atrakcyjnego półfinału?

Diabły starają się wykorzystać niektóre z Orłów, które osiągnęły ten etap po wyeliminowaniu Puebla z wynikiem 11-2. The Crimson Square zrobił to samo 4-6 na Santos Laguna.

Na regularnym etapie liderem była drużyna USA z 38 punktami i 12 zwycięstwami. Dwa remisy i trzy porażki. Zakwalifikuj się bezpośrednio i unikaj fazy playoff.

Witamy co minutę!

przyjaciele jasna marka Witajcie minuta po minucie od pierwszego etapu półfinałów Apertury 2022, gdzie Czerwone Diabły są w Toluca Będą starali się ustalić warunki na stadionie Nemesio Diez przeciwko Eagles of America, które zaczynają jako faworyci serii. Obiecujący mecz rozpocznie się w stanie Meksyk o 21:06.