1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bramkarz Querétaro sprawia, że ​​niedźwiedź z 2022 r. wychodzi szeroko w pierwszej połowie

Queretaro /

Widzieliśmy to jako wyczerpanie i wciąż zadajemy sobie pytanie: Co chciał zrobić bramkarz Queretaro? widziany w czwartek Jeden z najgorszych błędów w Lidze MX Femenil Dzięki uprzejmości Hiszpanów Marta NiemcyBramkarz Queretaro, który strzelił niespodziewanego gola.

Ledwo w siódmej minucie meczu z Tolucą, Hiszpańscy Alemanie zrobili z siebie głupka chcąc kontrolować idealnie rutynową piłkę, która była u jego stóp, ale kiedy przykucnął, „robił piłkę” i Nie wiedział, gdzie jest piłka.

Przede mną Brenda da Graca wykorzystała fatalny błąd ze swojego przeciwnika i dosłownie chwycił piłkę między nogi, aby zrobić 0-1 Las Diablas na Stadionie Olimpijskim Alameda. Towarzysze Alemaniego byli podejrzliwi Na boisku przed bramkarzem niedźwiedź, który tylko patrzył w dół.

Od tego czasu ten ruch był kluczowy dla reszty pojedynku Diablas pokonał Queretaro 3-2 A wszystko zaczęło się od ogromnego hiszpańskiego błędu. W 48. minucie Brenda da Graca strzeliła drugiego gola dla Mixoenses, a Zaira Miranda strzeliła trzeciego, a Jimena Ríos i Sonia Vázquez były najlepszymi strzelcami.

READ  Mecze dnia: Pumas vs Tigres Dzisiejszy mecz na żywo 3 mistrzostwa Clausura 2022 Liga MX