16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jakie są oczekiwania przed rundą dywizji?

Jakie są oczekiwania przed rundą dywizji?

Po miażdżącym zwycięstwie nad Green Bay Packers pokonali Dallas Cowboys w Wild Card na konferencji krajowej Ma już zapewnione pierwsze spotkanie Runda dywizjibędąc w Kongres Amerykański Żaden pojedynek nie został jeszcze zaplanowany.

Konferencja Krajowa

z Zielona Zatoka w Runda dywizji Jako najgorsza drużyna spośród pozostałych drużyn, Pakowacze Będziesz musiał udać się do Stadion Leviego Zespół z najlepszym bilansem w sezonie zasadniczym zmierzy się z… Konferencja: San Francisco 49ers.

Zatem zwycięzcą pojedynku jest pomiędzy… Philadelphia Eagles i Tampa Bay Buccaneers Zwycięzca meczu zmierzy się z… Los Angeles Rams i Detroit Lions. Wśród tych drużyn najlepiej umiejscowiona jest drużyna Detroitwięc śmiało, i Runda dywizji Odbędzie się ono na stadionie Czarny (Ford Pole).

Jeśli jednak Barany Kończy się wizytą Detroit W dzikiej karcie zwycięzca pojedynku pomiędzy Orły i Buksy W następnej rundzie play-offów będzie miała własny stadion NFL.

Kongres Amerykański

od strony Kongres Amerykański Są już trzy rozstawione zespoły Runda dywizjiJednak nadal nie ma konkretnego pojedynku, ponieważ pojedynek pomiędzy Pittsburgh Steelers i Buffalo Bills To niezwykle istotne, choć możliwe są tylko dwa scenariusze.

Tak Stalowcy Niespodzianką jest to, że w sezonie zasadniczym będą musieli zmierzyć się z najlepszą drużyną: Kruki z BaltimorePodczas gdy drugi mecz będzie pomiędzy Szefowie Kansas City i mieszkańcy Houston w Teksasie w domu[الشخص] Patricka Mahomesa.

Tak Rachunki Kontynuuję, Josha Allena i Patricka Mahomesa Twarze będą widoczne w Buffalo (stadion Highmark)chwila Teksańczycy i Kruki Zagrają w inny bilet do Finał Konferencji Amerykańskiej.

Możesz być także zainteresowany: Red Bull przyznaje się do usterek w samochodach RB19S Maxa Verstappena i „Chico” Pereza

READ  Messi szuka sprawiedliwości dla Lewandowskiego: „Jesteśmy ci winni Złotą Piłkę 2020”