17 maja, 2024

Wynik i gole: Real Madryt vs Barcelona

Zestaw Real Madryt Udało im się odnieść zwycięstwo w ostatnich minutach meczu i podwyższyć różnicę do 11 punktów nad drużyną Barcelona. Dzięki temu zwycięstwu drużyna Merengue jest bliska zdobycia tytułu ligi hiszpańskiej.

Mecz rozpoczął się od wielu emocji, gdyż w pierwszej niebezpiecznej akcji Barcelona, Andreasa Christensena Pierwszą bramkę w meczu zdobył głową. Real Madryt wyrównał w 18. minucie jedenastego etapu po golu… Winicjusz.

W drugiej połowie, Fermina Lopeza Udało mu się zdobyć drugiego gola Barcelona Po odbiciu od bramkarza Dwa kolory. Już po czterech minutach Lucasa Vasqueza Strzelił wyrównującego gola, pokonując Zahra Anuluję. I w 91. minucie Madryt Zdobył trzy punkty po pięknym golu Judy Bellingham.

72' RReal Madryt Udało mu się wyrównać dzięki świetnej pomocy m.in Winicjusz Dla Lucasa.

69' Barcelona Strzela drugiego gola w meczu po tym, jak zabrało go złe odbicie Lunina Fermin.

Minuta 46: Początek drugiej połowy

Początek drugiej połowy w 46 minucie.

Minuta 45: Koniec pierwszej połowy

45' Pierwsze 45 minut dobiegło końca, a wynik wynosi 1-1.

Minuta 18: Bramka Viniciusa

18' Real Madryt Łączy grę z doskonałą definicją Winicjusz Junior Od jedenastu kroków.

Minuta 5: gol Christensena

5' Barcelona Otwiera wynik, wygrywając walkę w powietrzu i dobrą komunikację przy słabym początku Dwa kolory.

W niedzielę 21 kwietnia 2024 odbędzie się decydujący mecz w walce o tytuł Ligi Hiszpańskiej. Real Madryt kontra Barcelona w tym Hiszpański klasyk. Mecz odbędzie się Stadion Santiago Bernabeu 13:00 czasu środkowo-meksykańskiego.

Możesz być zainteresowany: Potwierdzony skład na mecz Realu Madryt z Barceloną Liga

Tak przybywa Real Madryt i Barcelona

On Madryt Na pierwszym miejscu z 78 punktamiDla Barcelony Zajmuje drugie miejsce z 70 punktami. Zestaw Real Madryt Wynika to z rozegrania przeciwko niemu dodatkowego czasu Manchester w Ćwierćfinały Ligi MistrzówI. Mecz, w którym po zwycięstwie w rzutach karnych udało im się zakwalifikować do półfinału. Ponadto zespół odniósł cztery zwycięstwa z rzędu w La Liga.

READ  Pachuca poniósł dwie kolejne porażki w lidze meksykańskiej

Ze swojej strony powiedział: Barcelona Pochodzi z jego wcześniejszego wyeliminowania Paryż Saint-Germain. Mecz, w którym zabrakło jednego zawodnika mniej i przegrali u siebie. Pomimo przybycia drużyny culé, która wygrała sześć meczów z rzędu w lidze hiszpańskiej.

Drużyna, która wygra, może zbliżyć się do tytułu, mieć większą przewagę punktową lub zbliżyć się do rywalizacji, walcząc w turnieju.

Możesz być zainteresowany: Takie było przeżycie zwycięstwa Ryana Garcii nad Devinem Haneyem