23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wszystko to kupił za 100 peso w sklepie z czekoladą AMLO.

Wszystko to kupił za 100 peso w sklepie z czekoladą AMLO.

  • Olmekowie jako pierwsi spożywali kakao w postaci napoju około 1500 roku p.n.e. C.

  • Na całym świecie czekolada jest jednym z najczęściej spożywanych produktów spożywczych, ze względu na jej wszechstronność, występującą w szerokiej gamie produktów.

  • Szacuje się, że rocznie produkuje się około 28 399 ton czekolady, głównie w stanach Tabasco, Chiapas i Guerrero.

Sklep z czekoladą Finca Rocío, którego właścicielem jest syn prezydenta Meksyku, Andrés Manuel López Obrador (AMLO), znalazł się ostatnio w centrum uwagi portali społecznościowych, będąc atrakcyjną i kontrowersyjną opcją.

Handel czekoladą jest istotną częścią światowego przemysłu spożywczego. Kraje produkujące są w dużej mierze uzależnione od eksportu kakao I czekolada Aby pobudzić swoje gospodarki, podczas gdy kraje importujące zaspokajają popyt krajowy, a także reeksportują produkt do innych Rynki. Czekolada jest wykorzystywana w szerokiej gamie produktów, od batonów i czekoladek po gorące napoje i desery, a jej wszechstronność sprawia, że ​​jest niezbędnym składnikiem w przemyśle spożywczym i cukierniczym. Jest również powszechnie doceniany jako prezent lub poczęstunek, dzięki czemu jest produktem sprzedawanym na całym świecie.

Na całym świecie Niemcy są wiodącym eksporterem czekolady i innych przetworów spożywczych zawierających kakao, a w 2022 r. wyeksportowano około 1 009 mln kg. Kraj ma bogatą tradycję czekoladową i jest domem dla niektórych wyrobów czekoladowych. Znaki towarowe Najpopularniejsza na świecie niemieccy konsumenci są znani ze swojego przywiązania do czekolady i zapotrzebowania na wysoką jakość. Na drugim miejscu jest BelgiaTo kolejne miejsce powszechnie znane z produkcji i marketingu tej żywności, w tym przypadku w zeszłym roku wyeksportowano około 594,3 mln kilogramów, a belgijskie marki słyną z umiejętności wytwarzania, wyrafinowanego smaku i różnorodności. Z drugiej strony największym importerem okazały się Stany Zjednoczone z 746 milionami kilogramów, a na drugim miejscu znalazła się Francja.

Wszystko to kupił za 100 peso w sklepie z czekoladą AMLO.

Nasz kraj charakteryzuje się wysokimi wskaźnikami kakao. przycięty Które zwykle pochodzi z południa MeksykW rzeczywistości produkuje się około 28 399 ton rocznie, głównie w stanach Tabasco, Chiapas i Guerrero.

READ  Obowiązkowe, dołącz swoją firmę do Fonacot; Kara do 162 000 dolarów

W tym kontekście użytkownik mediów społecznościowych o imieniu @danielbum__ odwiedził niedawno sklep z czekoladą Finca Rocío, firmę należącą do obecnego prezydenta Meksyku. W filmie udostępnionym w Internecie @danielbum__ pokazał wszystko, co mógł kupić w tym lokalu za 100 peso.

Wśród jego zakupów odnotowano, że udało mu się zdobyć frappe, dwie tabliczki czekolady i jabłko w panierce, a wszystko to za łączną kwotę 120 funtów. Ta treść wywołała kontrowersje ze względu na jej znaczenie polityczne – niektórzy krytykują firmę, a inni po prostu ją wspierają.

Sklep z czekoladą Amlo, choć był przedmiotem debat politycznych, zdaje się przyciągać uwagę konsumentów swoimi produktami i rozsądnymi cenami. To wydarzenie odzwierciedla złożoność relacji między polityką a konsumpcją w Meksyku, gdzie polaryzacja opinii jest obecna nawet w codziennych decyzjach zakupowych.

@danielbum__ 100 dolarów za czekoladę Ibn Amlou👀 #Mieć nadzieję #Brązowa kobieta #kocham #AndresmanueloPezobrador #vlog #cdmx #Vlogi #viraltiktok #vlogtiktok #Vlogger #wirusowe wideo ♬ La Colbretica – Grupa 5

Nie ma wątpliwości, że czekolada to jedno z ulubionych dań konsumentów, gdyż użytkownik @nutrii.tips udostępnił filmik przedstawiający pracownika… Starbucksa Obsługa klienta z uśmiechem, co pozytywnie wpłynęło na jej doświadczenie. Po otrzymaniu napoju młoda kobieta spróbowała go i ze zdziwieniem stwierdziła, że ​​smak rzeczywiście przypomina ciasto czekoladowe.

Ta kreacja Starbucks została doceniona za smak zaprojektowany specjalnie dla miłośników czekolady i lukru. Warto jednak zaznaczyć, że z udokumentowanych doświadczeń wynika, że ​​trunek jest bardzo słodki. Młoda kobieta ostrzegła, że ​​dla niektórych osób może to być zbyt przytłaczające. Dlatego też zaleca się, aby konsumenci wzięli pod uwagę ochotę na słodycze przed podjęciem decyzji o nowej opcji menu. Ostatecznie młoda kobieta oceniła ten napój na 7 z 10.

@nutrii.tips Nowy napój Starbucks 🧋🍫😌 #test drinka #Starbucks pije #Testowanie produktu #Starbucks pije ♬ oryginalny dźwięk – Carly🧚🏻

READ  Amazon został zasypany skargami na Kirklanda

Czytaj teraz: