16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wszystkie Twoje umiejętności zostaną zademonstrowane, gdy rozwiążesz to sportowe wyzwanie  Meksyk

Wszystkie Twoje umiejętności zostaną zademonstrowane, gdy rozwiążesz to sportowe wyzwanie Meksyk

W tym matematycznym wyzwaniu będziesz musiał wykazać się umiejętnościami i inteligencją w liczbach, ponieważ będziesz musiał znaleźć rozwiązanie w zaledwie 6 sekund. Choć równanie wydaje się proste, miliony internautów udzieliły błędnej odpowiedzi. Tutaj potrzebna jest zręczność i znajomość konkretnych zasad.

Równanie pokazane na obrazku wyzwania matematycznego to: „35-63 ÷3+6-4 ÷2=¿?” Wydaje się to takie proste, ale niektórzy ludzie popełniają krytyczny błąd, który zmienia sposób rozwiązania problemu. Pamiętaj o prawidłowym zastosowaniu zasady znaku w obliczeniach.

Spójrz na obrazek z wyzwaniem matematycznym

Wyzwanie sportowe | Spójrz na obrazek, który Ci zostawiam, a następnie wskaż wynik ćwiczenia. | Zdjęcie: Fresherslive

Poznaj rozwiązanie sportowego wyzwania

Aby rozwiązać wyrażenie 35-63 3+6-4 2, musimy zachować kolejność działań, którą często zapamiętujemy jako PEMDAS: nawiasy, wykładniki, mnożenie i dzielenie (od lewej do prawej) oraz dodawanie i odejmowanie ( Od lewej). W prawo). Najpierw dzielimy od lewej do prawej. Zacznij od podzielenia 63 przez 3, co równa się 21. Następnie wyrażenie zmieni się na 35 – 21 + 6 – 4 ÷ 2. Następnie kontynuuj dzielenie, dzieląc 4 przez 2, co równa się 2. Wyrażenie wygląda teraz tak: 35 – 21 + 6 – 2.

Teraz kontynuuj dodawanie i odejmowanie od lewej do prawej. Najpierw odejmij 21 od 35, co równa się 14. Następnie dodaj 6 do 14, co równa się 20. Na koniec odejmij 2 od 20, co daje ostateczny wynik 18. Wykonując niezbędne kroki, rozwiązanie równania staje się jasne : 35-63 ÷3+6-4÷2= 18.

Czy to wyzwanie matematyczne wydało Ci się interesujące, ponieważ dowiedziałeś się więcej o sobie i swoim sposobie myślenia? Te treści są bardzo interesujące i w niektórych przypadkach bardzo trudne do wykonania, ale zawsze cię czegoś uczą. Jeśli chcesz jeszcze bardziej sprawdzić swoją wiedzę, powiemy Ci, że istnieje długa lista wyzwań, którym możesz sprostać. Wystarczy kliknąć Dalej Połącz się z większą liczbą wyzwań sportowych w DeborahI gotowy. Odważyć się?

READ  Kontrowersyjne badanie wykazało 5 cech osobowości, które mogą prowadzić do demencji, a ma je bardzo niewiele osób

Co to jest wyzwanie sportowe?

Jest to ćwiczenie mające na celu sprawdzenie umiejętności numerycznych i logicznych osób, które się z nim spotykają. Wyzwania te mogą obejmować szeroki zakres problemów, od prostych łamigłówek po bardziej złożone łamigłówki, wymagające zastosowania pojęć matematycznych i logicznego myślenia w celu znalezienia rozwiązań. Wyzwania matematyczne nie tylko zachęcają do krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów, ale także mają na celu pobudzenie zainteresowania i kreatywności w dziedzinie matematyki, promując w ten sposób rozwój umiejętności analitycznych i docenienie wewnętrznego piękna arytmetyki.

Co to są zdolności sportowe?

Ten rodzaj umiejętności polega na używaniu logicznego myślenia do rozumienia i manipulowania liczbami, ilościami, relacjami i strukturami w celu rozwiązywania problemów.

Radzę obejrzeć ten film