25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wstrzymaj oddech, zanim znajdziesz najlepszą pozycję do spania, aby uniknąć bólu mięśni

Wstrzymaj oddech, zanim znajdziesz najlepszą pozycję do spania, aby uniknąć bólu mięśni

w czasie Śpi Aby osiągnąć optymalny wypoczynek, musimy wziąć pod uwagę wiele środków: nie jeść za dużo, nie zabierać telefonu do łóżka i mieć dobry materac i wiele innych. Jednak wszystkie dobre nawyki zostaną zmarginalizowane, jeśli nie nauczymy się, jak zająć właściwą pozycję, aby ich uniknąć Ból w mięśniach Następnego ranka. W tym kontekście dzisiaj powiemy Wam, co to jest Lepsza sytuacja Aby odpocząć w nocy.

Eksperci potwierdzają, że takie stanowisko zajmujemy Śpi Ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy, kiedy się budzimy, odpoczywamy lub kiedy odczuwamy ból w niektórych obszarach. Wszystko to tłumaczy się ergonomią postawy. Zwraca uwagę na konieczność przyjmowania zdrowej postawy podczas snu, z dobrym materacem, z w miarę nową lub niezniszczoną poduszką oraz unikania spania z psami czy kotami między nogami, bo to wszystko doprowadzi do Ból w mięśniach I wróć.