29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Więziony były zapaśnik może odsiedzieć 25 lat więzienia za zabicie starszego mężczyzny – Fox Sports

Więziony były zapaśnik może odsiedzieć 25 lat więzienia za zabicie starszego mężczyzny – Fox Sports

Jednej z najsłynniejszych zapaśniczek lat 90. grozi więzienie Do 25 lat więzienia. wskazać Legenda WWE Tammy Sytchznany w czworobokach jako słonecznyktóry w środę odmówił przyznania się do zarzutu popełnienia przestępstwa Jazda po pijanemu.

Co zrobił zapaśnik WWE Sunny?

Ten były zapaśnik Spowodował śmierć starszej osoby za jazdę pod wpływem alkoholu w marcu 2022 r., dlatego za maksymalny wymiar kary może spędzić za kratkami nawet ćwierć wieku, z Co najmniej 10 lat więzienia.

Hrabstwo Volusia na Florydzie, władze Tammy Sytch jest oskarżona o zabicie 75-latka przez wjechanie na niego. Była zapaśniczka początkowo nie przyznała się do wszystkich zarzutów, ale zmieniła swoje zeznania na sali sądowej na kilka dni przed rozpoczęciem procesu.

Według dokumentów sądowych, oprócz wyroku skazującego za jazdę pod wpływem, który spowodował śmierć, Sunny również Nie przyznał się do zarzucanego mu czynu polegającego na kierowaniu pojazdem bez prawa jazdy Po zranieniu zmarłego cztery zarzuty wykroczenia polegające na spowodowaniu szkody na osobie i dwa wykroczenia polegające na spowodowaniu szkody majątkowej.

Dokumenty uzyskane w drodze Sport TMZ ujawnienie, że rozprawa skazująca Sytcha nie została jeszcze wyznaczona; Chociaż według dokumentów sądowych Grozi mu maksymalny wyrok 25 lat za kratami.

the W 2011 roku został wprowadzony do WWE Hall of Fame On był W więzieniu od maja 2022 r, po tym, jak prokuratorzy twierdzili, że wjechała swoim samochodem w tył innego pojazdu zaparkowanego przy znaku stop na autostradzie na Florydzie. Urzędnicy twierdzili, że w chwili wypadku miała poziom alkoholu we krwi 0,08 lub wyższy, powyżej dozwolonego limitu.

Nie tylko był to przypadek pierwszego razu, kiedy Sytch został oskarżony o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, ale tak właśnie było Był co najmniej sześć razy aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu, w tym w 2019 roku w New Jersey. Osobowość zapaśnicza była inna skazany w ubiegłym roku powinien Grozi, że zabije mężczyznę nożyczkami.

READ  Bolsonaro dystansuje się od „grabieży i podbojów” swoich zwolenników w Brazylii i odrzuca oskarżenia.