2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wideo: Widz atakuje i zabija zapaśnika WWE w transmisji na żywo

Wysłano:

24 listopada 2021 05:44 GMT

Niefortunny incydent nie przydarzył się żołnierzom, gdy w wyznaczonym czasie rozdzielającym bojowników przybyli strażnicy imprezy.

Amerykański zawodowy zapaśnik Colby LopezZnany jako „Seth Rollins”, został zaatakowany w poniedziałek wieczorem przez mężczyznę z widowni, gdy opuszczał ring w Barclays Gym na Brooklynie w Nowym Jorku. Incydent, który szybko stał się wirusowy w sieciach, miał miejsce podczas cotygodniowej transmisji WWE „Show Night Raw”, która musiała zostać skrócona, mówi. ESPN.

Na nagraniu widać Rollinsa wychodzącego z ringu, gdy jest widzem uciec od w kierunku wojownika i rzuca go na ziemię. Obaj podjęli walkę, ale sytuacja nie przeradza się w największą, dzięki interwencji strażników imprezy. Następnie gwiazda WWE krzyczy obelgi na napastnika, który jest siłą usuwany ze sceny.

Wojownik skończył z opuchniętą wargą po wypadku, ale odmówił pomocy medycznej.

Z drugiej strony Departament Policji Nowego Jorku Złap niegrzeczne, zidentyfikowana jako Elisa Spencer, lat 24. Według służby bezpieczeństwa fanka opuściła swoje miejsce i wskoczyła na metalową barierę, po czym strzeliła sobie w twarz Rollinsa.

Z WWE skomentował atak, podkreślając, że „bardzo poważnie traktują bezpieczeństwo swoich artystów”. Dodali, że Spencer „będzie ścigany” Z całym ciężarem prawa”.

READ  Magu Aguilar, chcesz obalić Angelę Aguilar? Uruchamianie piosenek i dzielenie opinii: wideo