29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co się stało ze sprawą zamordowanego aktora pięć lat temu?

Ostatni raz ktoś słyszał Renato Lopez Było południe 23 listopada 2016 roku. Dziś, pięć lat temu, w jego samochodzie znaleziono jego ciało wraz z ciałem specjalisty ds. public relations, m.in. Kilka strzałów w ciało.

Aktor dorastał w świat rozrywki, bo po tym jak zostałem prekursorem w NS! zabawa, Właśnie wypuścił przebojowy film „Macho” w kinach.

23 listopada potwierdził, że następnego dnia weźmie udział w wywiadzie promocyjnym w stacji radiowej. Dwudziesta czwarta nie dotarła, ale nikomu to nie wydawało się dziwne, ponieważ wiedzieli, że ma dużo pracy do zrobienia.

W czwartek wieczorem rozeszła się wiadomość o jego morderstwie po tym, jak został znaleziony w stanie Meksyk, w miejscu, do którego udał się z powodu rzekomego zaproszenia do promowania firmy zajmującej się nieruchomościami za opłatą 200 000 pesos.

Co się wydarzyło od tego czasu? EL UNIVERSAL opowiada sprawę.

Przeczytaj także: Ekspert wyjaśnia procedury kryminalistyczne na zwłokach Renato Lopeza

– W grudniu tego roku władze meksykańskie potwierdziły, że był bezpośredni atakAle bez znajomości konkretnych powodów. Obszar, na którym się wówczas znajdował, był obszarem, który kontrolował Handlarze narkotyków i gdzie, w niewielkiej odległości, inne ciała zostały znalezione w odstępie kilku dni.

– W kwietniu 2019 r. władze zdecydowały, że Motyw zbrodni był emocjonalny. Renato był z dziewczyną jednego z oskarżonych, co go rozzłościło i nakazało morderstwo. Trzy osoby zostały aresztowane dzięki nagraniu wideo, które uchwyciło podejrzane tablice rejestracyjne samochodów.

– Jeden z oskarżonych został skazany na 55 lat więzienia i grzywnę w wysokości 208 tys. pesos i 160 tys. za odszkodowanie, według biura Prokuratora Generalnego.

– W czerwcu 2019 r. Aleksandra Iwaniszević, który był dziewczyną Renato w chwili jego śmierci, potwierdził, że poślubi jednego z najlepszych przyjaciół aktora i prezentera. Ich związek został ogłoszony przez tę samą dziewczynę w styczniu 2018 roku.

READ  To było pierwsze zdjęcie, które udostępnił Juan Pablo Medina po tym, jak stracił nogę

Przeczytaj także: Freddy Mercury czyli jak być wieczną gwiazdą rocka

– Wczoraj Miguel Rodarte, jego przyjaciel, zamieścił na Instagramie film przedstawiający Renato jako kobietę. „Jak tęsknię za tobą, braciszku dusz”, napisał aktor. Aktorka Siouzana Melikian i Luis Roberto Guzmán dołączyli do wspomnień.

Praca