29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tylko wtedy będzie mogła zobaczyć swojego syna, Giovanniego Medina

Nie wszystkie zakończenia są takie szczęśliwe, bo związek między aktorką Nineil Konde Biznesmen Giovanni Medina był w kompletnym chaosie prawnym, ponieważ mają syna o imieniu Emilio, który obecnie z nim mieszka, ale Ninel walczy z władzą rodzicielską nad dzieckiem.

Tak więc przez około dwa lata Ninel nie mogła zobaczyć swojego syna osobiście, a do niedawna to sam Giovanni Medina określał warunki, które musi spełnić, jeśli chce się z nim zobaczyć.

Wszystko wyszło na jaw podczas pokazu Ventaneando, w którym biznesmen ujawnił każdy szczegół dotyczący tego, jak Ninel Conde zobaczy swojego syna, a także relacje, jakie utrzymuje ze swoim najstarszym synem.

„W końcu my, to znaczy Emmanuel i ja, chcemy żyć zdrowo, harmonijnie, a częścią zdrowego kręgu jest życie z obojgiem rodziców, zawsze mówiłem, że uważałem na to, ale wcześniej nie było odpowiednich warunków, a dzisiaj Prawda jest taka, że ​​postanowiłem nie odwoływać się od tej decyzji podjętej przez władze, ponieważ uważam ją za słuszną.

A jeśli chodzi o okoliczności, w jakich odbędzie się to spotkanie między piosenkarką a jej synem, Medina Wyjaśnił: „Koegzystować co 15 dni, w bezpiecznym miejscu, jakim jest mój dom, przez 3 godziny lub tak długo, jak jest zdrowy lub normalny”.

Dodał w związku z tym: „Oto, co władza stara się stworzyć więź między matką a dzieckiem, aby ta relacja została nawiązana, ponieważ poprosiłem, aby była obecność władzy, a ja tak będę”.

Zapytany, co senator Ricardo Monreal powinien zrobić z tą decyzją, by nie odwoływać się od decyzji władz, Giovanni wyjaśnił: „Prawda jest taka, że ​​w pewnym momencie Ninel, z jej tysiącami osobistych metod, próbowała skonfrontować się ze mną lub zantagonizować senatora, ale na szczęście osiągnęliśmy tylko to, że usiedliśmy przy stole, dwie osoby, które wierzyły w dobre zrozumienie, w przyczyny i w dawanie dobrego wyjścia, dobrego powodu dla różnych problemów, a rezultatem było to, że my zgodziliśmy się, że istnieją odpowiednie warunki i że trzeba im zapewnić płynność, i już się nie odwoływaliśmy i już się nie broniliśmy, bo zabrałoby nam to co najmniej rok.” .

READ  Czym jest tetrahydrokannabinol, lek znajdujący się w organizmie Octavio Ocania?

Giovanni Medina potwierdził, że przyjął tę decyzję od władz, ponieważ Conde nie jest już z Larrym Ramosem i że spotkania z jego synem odbędą się w jego domu, Giovanni Medina powiedział, że spotkanie w tym czasie odbędzie się na warunkach, o które prosił.

O tym, czy 7-latek przy tej okazji wyraził odmowę widzenia swojej słynnej matki, biznesmen wyjaśnił: „Tym razem… No tak, to nie jest coś, co tak bardzo nazywa ten pomysł, ale pracujemy nad to. Co – to ”.

dhfm

Czytaj:

„Komedia nas wyzwoli”: Marco podkreśla, że ​​ważne jest, aby stawiać czoła problemom z humorem

Ninel Conde pojawia się ponownie w DARE i nowy wygląd „Bombón Asesino”: wideo

Ninel Conde pojawia się w sieciach zakrwawiona; Co się z nim stało?