25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wiadomości i wszystkie kompatybilne telefony komórkowe

Wiadomości i wszystkie kompatybilne telefony komórkowe

Google uruchomiło pierwszą wersję beta Androida 15 na wszystkich telefonach Google Pixel, począwszy od Pixela 6, w tym Pixel Fold i Pixel Tablet.

Android 15 to najnowsza wersja systemu operacyjnego Google, a jego pierwsza stabilna wersja pojawi się w trzecim kwartale roku

Jak zwykle o tej porze wystartował Google Pierwszą wersję beta Androida 15 można już pobrać na wszystkie zgodne urządzenia Pixel. To pierwsza z czterech wersji beta Androida 15, które pojawią się przed wprowadzeniem wersji stabilnej i wylądują na miesiąc przed Google I/O 2024, wydarzeniem, które odbędzie się 12 maja. Ogłoszenie drugiej wersji beta Androida 15 zaplanowano na dziś.

Następnie szczegółowo opisujemy Wszystkie nowości związane z pierwszą wersją beta Androida 15Wiele z nich będzie obecnych w ostatecznej aktualizacji i potwierdzamy ich obecność Urządzenia Pixel zgodne z pierwszą wersją beta.

To wszystkie nowe funkcje zawarte w Androidzie 15 Beta 1

Jak wyjaśnia Mountain View Oficjalny blog programistów AndroidaWraz z premierą pierwszej wersji beta Androida 15 „Udostępnij[nową wersję Androida]zarówno programistom, jak i początkującym użytkownikom”..

Jeśli chodzi o nowe funkcje i możliwości, które pojawią się wraz z Androidem 15 Beta 1, warto zauważyć, że przede wszystkim: Aplikacje domyślnie wyświetlają się teraz od krawędzi do krawędzi Na wszystkich urządzeniach kompatybilnych z tą wersją. Oznacza to, że aplikacje nie będą już musiały wywoływać interfejsów API od krawędzi do krawędzi Pokaż zawartość za paskami systemowymi w Androidzie 15chociaż w poprzednich wersjach musieli w tym celu wywoływać te interfejsy API.

Wersja beta Androida 15 jest już dostępna: Wiadomości i wszystkie kompatybilne telefony

Po lewej: aplikacja jest przeznaczona dla SDK 34 (Android 14) i nie jest w pełni zintegrowana z urządzeniem z systemem Android 15. Po prawej: aplikacja jest przeznaczona dla SDK 35 (Android 15) i jest w pełni zintegrowana z urządzeniem z systemem Android 15.

Podobnie Google stwierdza również, że aby pomóc twórcom aplikacji w zapewnieniu kompleksowego wsparcia, Wiele elementów, które można komponować w artykule 3, obsłuży wpisy za Ciebie.

READ  Wszystkie produkty mają być wykonane przez Apple

Kolejną zmianą, która pojawi się wraz z pierwszą wersją beta Androida 15, jest funkcja archiwizacji aplikacji, która została ogłoszona w zeszłym roku i pozwala użytkownikom „Zwolnij miejsce, częściowo usuwając ze swojego urządzenia rzadko używane aplikacje, które są publikowane za pomocą pakietu Android App Bundle w Google Play”.

To pierwsza wersja beta Androida 15 Obejmuje obsługę archiwizacji i przywracania aplikacji na poziomie systemu operacyjnegoco ułatwi zewnętrznym sklepom z aplikacjami integrację tej funkcji.

Wersja beta Androida 15 jest już dostępna: Wiadomości i wszystkie kompatybilne telefony

Archiwizacja aplikacji jest już dostępna w pierwszej wersji beta Androida 15

Jeśli chodzi o resztę nowości w Androidzie 15 Beta 1, musimy to podkreślić Funkcja TalkBack Accessibility obsługuje teraz wyświetlacze brajlowskie przy użyciu urządzeń z interfejsem człowieka przez USB i Bluetooth Ta nowa wersja zawiera interfejs programowania aplikacji (API) na poziomie systemu operacyjnego dla przełączników połączeń E2EE, dzięki któremu użytkownicy będą mogli Bezpiecznie zarządzaj i weryfikuj dane kontaktowe innych osób.

Ponadto pierwsza wersja beta nowej wersji Androida zawiera ulepszenia w zakresie Tryb monitorowania NFC, który umożliwia aplikacjom rejestrowanie Twojego odcisku palca, dzięki czemu mogą otrzymywać powiadomienia o aktywności cyklu odpytywaniawprowadza obsługę justowania tekstu znakowego, zawiera nową klasę ProfilingManager służącą do zbierania informacji o profilowaniu z poziomu aplikacji oraz wprowadza szereg dodatkowych zmian, których misją jest Zapobiegaj umieszczaniu innych aplikacji na pierwszym planie przez złośliwe aplikacje działające w tle.

Telefony komórkowe kompatybilne z systemem Android 15 Beta 1

Lista dla Kompatybilne urządzenia z Androidem 15 Beta 1 nie uległy zmianie W porównaniu z poprzednimi wersjami deweloperskimi Androida 15, na wszystkich telefonach Pixel począwszy od Pixela 6 można zainstalować tę nową wersję.

Więc, Urządzenia, na których można zainstalować pierwszą wersję beta Androida 15 następujące:

  • Google Pixela 6
  • Google Pixel 6 Pro
  • Google Pixela 6a
  • Google Pixel 7
  • Google Pixel 7 Pro
  • Google Pixela 7a
  • Google Pixel 8
  • Google Pixel 8 Pro
  • Google Pixel Fold
  • Tablet Google Pixel
READ  Dzięki temu możesz umieścić logo swojej aplikacji w kolorze złotym

Jak to zwykle bywa, ci, którzy już zainstalowali początkową wersję Androida 15, Aktualizację beta otrzymasz automatycznie Za pośrednictwem OTA i pozostali użytkownicy, którzy będą chcieli otrzymać pierwszą wersję beta Androida 15, będą musieli to zrobić Subskrybuj Program beta Androida tak szybko, jak to możliwe.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.