25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sztuczka WhatsApp: utwórz tajny folder, aby uporządkować najważniejsze rozmowy

Sztuczka WhatsApp: utwórz tajny folder, aby uporządkować najważniejsze rozmowy

Wpisałem Oferuje On

WhatsApp pozostaje najczęściej używaną aplikacją do przesyłania wiadomości przez ludzi na całym świecie, nie umniejszając Telegramu, który ma coraz więcej użytkowników. Zmiany wprowadzone przez Meta pozwalają na lepszą organizację i tajny folder do zapisywania najważniejszych rozmów. Uwaga Wskazówki technologiczne Które warto mieć zawsze pod ręką.

Aplikacje mobilne stały się nieodzownym elementem, są częścią codziennego życia, a dla wielu są niezbędne, zwłaszcza dla nowych pokoleń, millenialsów i stulatków. Cyfrowi tubylcy to ludzie, którzy urodzili się u szczytu technologii i nie mogą bez niej żyć; Ich codzienne życie charakteryzuje się Internetem.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami technicznymi ekspertów, aby lepiej zorganizować WhatsApp. Źródło: (Instagram).

rada Technika zapisywania prywatnych rozmów

WhatsApp, YouTube, Facebook, Instagram i TikTok to jedne z najczęściej używanych przez użytkowników aplikacji mobilnych, jednak kwestia bezpieczeństwa nadal budzi obawy, mimo że każda z nich ma własne parametry chroniące prywatność użytkowników. the Wskazówki technologiczne Organizowanie rozmów w tajnym folderze zajmie kilka minut.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie będziesz musiał pobierać dodatkowego oprogramowania, aby uzyskać nowy wygląd swojej organizacji. Będziesz używać tylko narzędzia Chat Blocker, które jest już dostępne Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych Dzięki najnowszym aktualizacjom Meta.

Wskazówki techniczne pomogą Ci chronić swoją prywatność. Źródło: (X)

Przed zastosowaniem Wskazówki technologiczneMusisz upewnić się, że w aplikacji nie ma żadnych oczekujących aktualizacji. Jeśli tak, zaktualizuj go natychmiast. Teraz otwórz aplikację i dotknij przez kilka sekund dowolnej rozmowy; Będziesz musiał to robić, dopóki nie zobaczysz, że jest zacieniony. Powtórz ten proces w przypadku innych ważnych rozmów, które chcesz zachować jako prywatne.

Dzięki tym wskazówkom technicznym Twoje rozmowy będą bezpieczniejsze i lepiej zorganizowane. Źródło: (Instagram)

Następnie opcje pojawią się na górze Kliknij ikonę trzech kropek, a następnie wybierz sekcję „Zablokuj czat”. Teraz wprowadź swój wzór zabezpieczający lub odcisk palca. Na koniec zauważysz, że w głównym interfejsie zostanie aktywowany folder o nazwie „Zablokowane czaty”, dotknij i ponownie umieść odcisk palca lub wzór. W ten sposób będziesz miał dostęp do swoich prywatnych i ważnych rozmów.

READ  Zdjęcia Google uruchamiają funkcję zdjęć zwierzaków