3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwsze szczegóły dotyczące PlayStation 6 zostały odfiltrowane

Pierwsze szczegóły dotyczące PlayStation 6 zostały odfiltrowane

Teraz pojawia się coraz więcej szczegółowych informacji na temat Khalifa Przełącznik NintendoReszta konkurencji wydaje się budzić i nie chce zostać w tyle. Przyszła kolej na Sony i w sieci zaczęły krążyć informacje o kolejnym spadkobiercy spuścizny jednej z najważniejszych marek firmy: PlayStation 6.

On PS6 Wciąż wydaje się trochę odległy, ale udało się ujawnić pierwsze szczegóły jego rozwoju pod względem struktury.

W tej chwili okazuje się, że PS5 Zaczyna startować, pozostawiając za sobą wszystkie początkowe problemy, jakie miała konsola Sony z powodu braku komponentów na początku. Jednak ze strony japońskiej firmy jakiś czas temu potwierdzili, że gdy tylko nastąpi premiera nowej generacji, już myślą o kolejnej iw tym sensie jednym z pierwszych szczegółów PS6 To było wykrywalne.

Plotka pochodzi z konta na Twitterze Odliczanie PS6zapewniając, że główny inżynier ds PlayStation 4 I PS5I Marek Cernyfaktycznie będę pracował nad koncepcją PS6, kolejna konsola pod sygnaturą Sony. Oczywiście jest to tylko plotka i należy ją traktować jako taką, dopóki nie otrzymamy więcej informacji. W tej chwili jest za wcześnie, aby japońska firma mówiła o tym, jak będzie wyglądał jej kolejny system, ale wiadomo, że już pracuje nad jego rozwojem, co wynika z wcześniejszych wypowiedzi urzędników.

Na razie okaże się, czy Marek Cerny Odpowiada za prowadzenie projektu i kształtowanie struktury PS6podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich systemów, co wydaje się bardzo rozsądne, biorąc pod uwagę dobrą wydajność, jaką do tej pory zapewniały obie konsole.

Ale nie sprzedawaj jeszcze swojego PlayStation 5, od premiery PS6 Ale przynajmniej do 2027 roku.

READ  WhatsApp | Jak długo należy usunąć wiadomość dla każdej przeczytanej osoby | Aplikacje | sztuczka | Smartfon | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Biorąc pod uwagę wszystkie problemy, z jakimi borykały się początki obecnej generacji, łatwo pomyśleć, że może to potrwać dłużej niż oczekiwano. I tak właśnie wynika z pierwszych doniesień Sony, gdyż w całym konflikcie z potencjalnym zakupem Activision Blizzard przez Microsoft ujawniono wiele planów na przyszłość, wśród których jest możliwość PS5 Jego cykl życia rozciąga się na co najmniej kolejne cztery lata.

przez: rolka

Uwaga redaktora: Cykle życia konsoli stają się coraz szybsze, albo to, albo jestem stary. Miejmy nadzieję, że innowacje, które niesie ze sobą nowa generacja konsol nadal będą robić wrażenie.